Brzęczek pokłócił się z Bońkiem przed zwolnieniem? Szokujące plotki!

2021-01-20 15:00 mso
Zbigniew Boniek, Jerzy Brzęczek
Autor: Cyfrasport Zbigniew Boniek i Jerzy Brzęczek

Kibice reprezentacji Polski w piłce nożnej z wielką niecierpliwością czekają na informacje w sprawie zatrudnienia nowego selekcjonera. W niespodziewanych okolicznościach, w poniedziałek PZPN poinformował o rozstaniu się z Jerzym Brzęczkiem. Na jaw wychodzą nowe ciekawe wieści w tej sprawie. Na antenie "Weszlo FM" dziennikarz Piotr Żelazny przyznał, że między prezesem związku a trenerem miało dojśc do ostrej wymiany zdań.

Jerzy Brzęczek pożegnał się z pracą selekcjonera reprezentacji Polski w poniedziałek. – Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową – powiedział prezes PZPN, Zbigniew Boniek cytowany przez oficjalną stronę federacji. Nie ujawniono powodów rozstania ani żadnych innych szczegółów. Te "Zibi" ma ujawnić dopiero podczas czwartkowej konferencji prasowej.

Nowy profil Sport.se.pl na Facebooku! Polub, by pozostać na bieżąco z najważniejszymi sportowymi informacjami!

Jerzy Brzęczek prowadził kadrę w 24 spotkaniach i większość z tych meczów wygrał. Niestety, kibice byli rozczarowani postawą reprezentacji zwłaszcza w meczach z silniejszymi przeciwnikami w Lidze Narodów. Niewieleu osób jest w stanie zrozumieć rozstanie na zaledwie kilka miesięcy przed mistrzostwami Europy, na które kadra Brzęczka zdołała się zakwalifikować.

Zobacz najlepsze memy po rozstaniu z Jerzym Brzęczkiem w galerii poniżej!

W sieci pojawiają się kolejne doniesienia o szczegółach pożegnania. Niewykluczone, że między Zbigniewem Bońkiem a Jerzym Brzęczkiem doszło do kłótni przed zwolnieniem. Tak twierdził na antenie "Weszło FM" dziennikarz Piotr Żelazny. - Słyszałem też o kłótni, która miała być między Bońkiem a Brzęczkiem. To w zasadzie była ostra wymiana zdań, która miała miejsce kilka dni temu. Rozmawiali przez internet. Boniek był we Włoszech, a trener na zgrupowaniu w Hiszpanii - mówił, by po chwili przyznać, że to informacje "piąte przez dziesiąte".

- To wielka niewiadoma, co się naprawdę stało. Gdybym miał obstawiać, to decyzja zapadła jakiś czas temu, ale teraz dogadano konkrety z nowym selekcjonerem - dodawał Żelazny. Jakie są prawdziwe powody rozstania z selekcjonerem Brzęczkiem? Wiele wyjaśni się z pewnością po konferencji prasowej prezesa PZPN.

Boniek zabrał głos w sprawie Giampaolo! Jasna DEKLARACJA!

Brzęczek zwolniony, ale przeszedł do historii. To pierwszy raz
Najnowsze