Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Ważne słowa w sprawie Lewandowskiego

Były selekcjoner Polaków szczerze o Lewandowskim. To tak naprawdę o nim sądzi, jasny przekaz

2023-03-27 14:39

Były selekcjoner reprezentacji Polski postanowił zabrać głos w sprawie Roberta Lewandowskiego. Jerzy Engel w rozmowie z "WP. SportoweFakty" skomentował występ napastnika Barcelony w meczu przeciwko Czechom i powiedział, co o nim sądzi. Padł jasny przekaz.

Robert Lewandowski nie zaliczył udanego występu przeciwko Czechom i znalazł się pod ostrzałem krytyków. Mimo to, były selekcjoner reprezentacji Polski w piłkę nożna, Jerzy Engel, postanowił wziąć w obronę napastnika Barcelony i podkreślić jego rolę dla reprezentacji Polski.

Były selekcjoner szczerze o Robercie Lewandowskim. Jasny przekaz przed Polska - Albania

Robert Lewandowski, który krytykowany jest przez media i kibiców za swój nieudany występ przeciwko Czechom znalazł obrońcę w Jerzym Engelu, który w rozmowie z "WP SportoweFakty" stwierdził, że Lewandowski dobrze wykonuje swoją pracę dla kadry, a Czesi po prostu byli bardzo dobrze przygotowani.

-  Nie mam do niego żadnych pretensji. Robert bardzo dobrze wykonuje swoją robotę, a z Czechami miał bardzo ciężko, bo cały czas miał przy sobie dwóch albo i trzech zawodników - ocenił były trener reprezentacji Polski i dodał, że Santos powinien pomyśleć o formacji z drugim napastnikiem, który wsparłby swoją grą kapitana "Biało-Czerwonych".

-  W dodatku nie miał wsparcia od reszty zespołu. W związku z tym ciężko mu się grało i dlatego jestem zdania, że łatwiej jest, gdy gra dwóch napastników i uważam, że po wejściu Świderskiego wyglądało to lepiej.stwierdził Engel.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców La Liga w sezonie 2022/23?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze