Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz wszystko potwierdził! Będzie nowe nazwisko w reprezentacji Polski, decyzja zapadła

2022-05-02 14:55

Czesław Michniewicz zdradził, że już niebawem w reprezentacji Polski pojawi się nowe nazwisko! Selekcjoner, który był gościem programu "Moc Futbolu" stwierdził, że powołanie do polskiej drużyny narodowej dostanie rewelacyjny bramkarz Chicago Fire, Gabriel Słonina. Selekcjoner nie wykluczył, że może nawet dojść do debiutu piłkarza, który cieszy się marką jednego z największych, światowych talentów.

Czesław Michniewicz zdecyduje się na kolejne nazwisko w reprezentacji Polski! Jak powiedział sam selekcjoner w rozmowie z programem "Moc Futbolu" na "Kanale Sportowym", już niebawem doczekamy się powołania Gabriela Słoniny. Młody gracz, który robi prawdziwą furorę w barwach Chicago Fire, nie tak dawno temu spotkał się z selekcjonerem i to spotkanie miało wypaść na tyle udanie, że sam Michniewicz powoła go do składu Polaków na mecze Ligi Narodów. Jak powiedział były mistrz Polski z Legią Warszawa i Zagłębiem Lubin, niewykluczone, że Słonina dostanie nawet kilka minut w kadrze.

Justyna Żyła już tego nie ukrywa. Tak wygląda jej partner, stanowczo różni się od Piotra Żyły, mamy zdjęcie!

Czesław Michniewicz powoła Słoninę do reprezentacji! Już niebawem może dojść do debiutu

O swoich planach względem Słoniny Michniewicz powiedział w rozmowie z programem "Moc Futbolu", emitowanego na "Kanale Sportowym".

- Tak to powiedział Gabryś, gadaliśmy, gadaliśmy długo i ustaliliśmy, że przyjedzie do nas na zgrupowanie czerwcowe, na którym będzie czterech bramkarzy, prawdopodobnie tych powołanych również na zgrupowanie marcowe i piąty Słonina - stwierdził Michniewicz w programie "Moc Futbolu" na "Kanale Sportowym".

Katarzyna Skowrońska wypięła swoje seksowne ciało. Sesja, od której może się zrobić gorąco, mamy zdjęcia

Aby zobaczyć zdjęcia Czesława Michniewicza, przejdź do galerii poniżej.

Michniewicz chce zobaczyć Słoninę w kadrze. Czy zostanie w niej na dłużej?

O ile Michniewicz nie wykluczył na debiut Słoniny, o tyle nie jest to jeszcze ustalone. Na pewno trener chciałby zobaczyć, jak Polak z amerykańskim paszportem radzi sobie na tle drużyny.

- Pozwoli mu to poznać atmosferę reprezentacji, zobaczyć jak funkcjonuje kadra i poczuć także atmosferę Stadionu Narodowego. Chcemy również poznać jego potencjał i myślę, że to będzie dobra odpowiedź dla niego, jak i dla nas. Mamy w planach, aby każdy z czterech powołanych bramkarzy zagrał w którymś ze spotkań i niewykluczone, że kilka minut mógłby otrzymać również Słonina, ale tak jak wspomniałem, to są póki co plany - mówił Michniewicz.

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Sonda
Czy Gabriel Slonina zagra w przyszłości w dorosłej reprezentacji Polski?
Najnowsze