Dariusz Szpakowski

i

Autor: Artur Hojny / SUPER EXPRESS, YouTube TVP Sport Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski padł na kolana na antenie TVP. Wzruszająca chwila, miał wyjątkowy powód

2022-04-01 7:31

Dariusz Szpakowski jest legendarnym polskim komentatorem szanowanym przez miliony kibiców w całym kraju. Jego głos kojarzy się nie tylko z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych, ale także chociażby z grami komputerowymi. Szpakowski wielokrotnie wykazywał się swoją wielką klasą. Zrobił to kolejny raz! Uklęknął przed mamą Roberta Lewandowskiego. Dlaczego?

Bez dwóch zdań Robert Lewandowski jest jedną z największych światowych gwiazd futbolu. Najlepszy piłkarz w naszym kraju zachwycał już nie raz i nie dwa. Ostatnio pokazał, że jest prawdziwym liderem, sprzeciwiając się grze przeciwko Rosji w półfinale baraży o wyjazd na piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze. Zachwycił nie tylko przed meczem, ale także na murawie, zdobywając gola w wielkim finale. Podczas gali Wiktorów otrzymał kolejne wyróżnienie dla najlepszego sportowca Polski. W trakcie ceremonii doszło do niespodziewanego zdarzenia.

Dariusz Szpakowski uklęknął przed mamą Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski nie mógł sam odebrać swojej nagrody. W jego imieniu zrobiła to jego mama, pani Iwona Lewandowska. Dariusz Szpakowski, który wręczał statuetkę uklęknął przed nią. Wzruszająca scena złapała widzów za serca. Ten wyjątkowy moment hołdu dla wybitnego sportowca i człowieka wszyscy zapamiętają na bardzo długo.

NIE PRZEGAP! Lewandowski w aucie za pół miliona! Świętował z żoną sukces

- Podziwia go cały świat i go nam zazdrości, a my jesteśmy dumni, że jest Polakiem. I to on jako pierwszy powiedział: "Nie, nie zagramy z agresorem, nie zagramy z reprezentacją Rosji", a za nim poszli wszyscy Biało-Czerwoni - mówił Szpakowski chwilę wcześniej.

Zobacz w galerii poniżej, jak cieszyli się z awansu na mundial piłkarze reprezentacji Polski.

Kibice byli zachwyceni i miło komentowali całą sytuację. - Za 15-20 lat to właśnie tych chwil z reprezentacja i Lewandowskim będą zazdrościć nam przyszłe pokolenia i to jest dla mnie piękne - pisał jeden z fanów piłki. Super zachowanie!!! SZPAKOWSKI TOP - dodawał kolejny z kibiców. - Szpakowski klasa na najwyższym poziomie - dodawał kolejny z użytkowników YouTube'a.

NIE PRZEGAP! Losowanie grup MŚ 2022: Symulator losowania mundialu. Wylosuj Polakom rywali na MŚ Katar

Sonda
Czy Dariusz Szpakowski to najlepszy komentator w historii polskiej telewizji?
Michal Doleżal o pożegnaniu z kadrą skoczków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze