Dawid Kownacki, Karol Świderski

i

Autor: Cyfrasport Dawid Kownacki, Karol Świderski

Transfer reprezentanta Polski?

Dawid Kownacki zmieni klub? Niespodziewany kierunek, wszystko może wydarzyć się niebawem!

2023-01-30 14:25

Dawid Kownacki będzie bohaterem dużego transferu? Według doniesień medialnych napastnik Fortuny Duesseldorf, który ma za sobą bardzo dobrą rundę w 2. Bundeslidze może przenieść się do ligi duńskiej, a konkretnie do zespołu FC Midtjylland. Czy będziemy świadkami niespodziewanych przenosin reprezentanta Polski?

Dawid Kownacki będzie bohaterem wielkiego i niespodziewanego transferu? Reprezentant Polski w piłkę nożną może, zdaniem duńskich mediów, przenieść się z Fortuny Duesseldorf do drużyny  FC Midtjylland. Czy będziemy świadkami dość niespodziewanego transferu w ostatnich chwilach okienka transferowego?

Dawid Kownacki bohaterem transferu? Duńskie media informują o niespodziewanym ruchu

Kownacki ma za sobą bardzo dobrą rundę w barwach niemieckiego drugoligowca z Duesseldorfu. Ma juz 8 bramek i miał znaleźć się na celowniku tak znanych marek jak PSV Eindhoven i Borussii Moenchengladbach. Teraz jednak reprezentant Polski miał zdaniem duńskich mediów znaleźć się na celowniku duńskiego ligowca  FC Midtjylland. Takie przenosiny byłyby dość niespodziewane, ale Rafał Gilewicz, były reprezentant Polski przekonuje, że coś może być na rzeczy.

-  - Znalazłby się nie jeden klub, żeby go zatrudnić. To kwestia wyboru. Dawid rozważa możliwości i wszystko jest otwarte - powiedział były reprezentant Polski w rozmowie z "Viaplay".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze