Kamil Wilczek, reprezentacja Polski

Autor: East News

Drużyna Kamila Wilczka pędzi po puchar. Gol Polaka w ćwierćfinale [WIDEO]

2017-04-14 13:51

Kamil Wilczek udowodnił trenerowi, że warto na niego stawiać. Polak strzelił ważną bramkę, a jego Broendby Kopenhaga pokonało Randers FC aż 4:2 zapewniając sobie tym samym awans do półfinału Pucharu Danii. Nasz napastnik rozegrał całe spotkanie, a wspomniane trafienie było jego dziewiętnastą bramką w tym sezonie!

Ćwierćfinałowy mecz Randers FC - Broendby IF był prawdziwym widowiskiem! Kamil Wilczek odegrał wielką rolę w zwycięskim pojedynku. Reprezentant Polski otworzył wynik spotkania już w 5. minucie i nie przestawał walczyć przez całe 120 minut. Bramka w ćwierćfinale Pucharu Danii była drugą bramką Polaka w turnieju i dziewiętnastą w tym sezonie.

Goście przegrywali 1:2 przez cała drugą połowę i wielu przekreśliło ich szansę na awans, lecz stołeczna drużyna doprowadziła do wyrównania tuż przed zakończeniem regulaminowego czasu i całkowicie zdominowała dogrywkę. Podopieczni Alexandra Zornigera odzyskali wiarę i zdobyli w niej aż dwie bramki! Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2 dla gości.

Półfinał Pucharu Danii już 4 maja. Piłkarze Broendby Kopenhaga zmierzą się w nim z drużyną FC Midtjylland.

Kamil Wilczek Goal HD - Randers FC 0 - 1... przez billiemccarroll