Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/JOAN MONFORT Robert Lewandowski

Walka o Euro 2024

Euforia na Wyspach Owczych po wylosowaniu Polski! Wszystko przez Lewandowskiego

2022-10-09 17:57

Media Wysp Owczych, które będą przeciwnikiem Polski w eliminacjach piłkarskich mistrzostw Europy 2024 oceniły wynik losowania jako średni. Uznano, że grupa, w której znalazły się także Czechy, Albania i Mołdawia, nie jest najsilniejsza, ale też nie najsłabsza. Ważne, że... przyleci Robert Lewandowski.

Szczególnie zadowoleni są dziennikarze tego kraju z wylosowania Polski, jednak nie ze względu na jakość przeciwnika, lecz możliwość zobaczenia z bliska i na żywo Roberta Lewandowskiego. "To będzie zaszczyt i wielkie wydarzenie dla naszych piłkarzy i kibiców gościć tego gwiazdora Barcelony na naszym stadionie narodowym Torsvoellin" - skomentowała lokalna telewizja Kringvarp. "W tej grupie Lewandowski będzie jedyną wielką gwiazdą, która się u nas pojawi" - dodano.

Wyspy Owcze czekają na Roberta Lewandowskiego

Zdaniem portalu in.fo żadne z życzeń selekcjonera Viljorma Davidsena nie zostało spełnione i jego drużyna nie wylosowała słabych przeciwników, ale na szczęście też nie tych z grona najgroźniejszych. "Polska i Czechy były w najsilniejszych koszykach, lecz równie dobrze mogliśmy wpaść na Anglię i Włochy lub Francję i Holandię, tak więc w sumie wyszło nie najgorzej. W tej grupie jedynym piłkarzem światowego formatu jest Robert Lewandowski i będzie naprawdę ciekawe obejrzeć go w akcji na żywo i z bliska" - oceniono.

Sonda
Czy Polska awansuje na Euro 2024?
Iga Świątek o memach z Lewandowskim
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze