Fernando Santos

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos

Fatalne wiadomości!

Fernando Santos usłyszał najgorszą wiadomość! Ten piłkarz wypada z reprezentacji Polski, diagnoza jest jednoznaczna!

2023-02-27 19:01

Fernando Santos usłyszał bardzo, ale to bardzo złą wiadomość przed swoim debiutem z reprezentacją Polski. Okazuje się, że z kadry na mecz z Czechami z kadry wyleci gwiazda kadry, która usłyszała właśnie bardzo złą diagnozę zdrowotną. Nie da się ukryć, że Portugalczyk będzie miał prawdziwy ból głowy przy kompletowaniu drużyny, która ma powalczyć o pierwsze punkty w eliminacjach mistrzostw Europy.

Fernando Santos usłyszał właśnie bardzo złą wiadomość. Okazuje się, że Portugalczyk nie będzie mógł skorzystać z Arkadiusza Milika, który ma dość duży problem medyczny. O wszystkim poinformował trener Polaka w Juventusie,  Massimiliano Allegri, który podał datę powrotu napastnika do gry. Santos może zmierzyć z dość dużym bólem głowy przy wybieraniu reprezentantów, którzy powalczą o pierwsze punkty w eliminacjach mistrzostw Europy.

Fernando Santos uslyszał najgorszą wiadomość. Milik wypadnie ze składu reprezentacji

Mecz z Czechami będzie bardzo ważny dla Fernando Santosa. Nie dość, że dla Portugalczyka będzie to debiut w roli szkoleniowca "Biało-Czerwonych", to jeszcze zagra z Czechami. a więc z najgroźniejszym rywalem Polaków w eliminacjach mistrzostw Europy. Okazuje się, że Santos nie będzie mógł na tą okazję skorzystać z Arkadiusza Milika, który doznał urazu w trakcie meczu Serie A. Massimiliano Allegri nie ma wątpliwości, że piłkarz do gry wróci dopiero po przerwie reprezentacyjnej.

- - Wszyscy czują się dobrze poza Milikiem, który wróci do zdrowia po przerwie reprezentacyjnej - powiedział trener Juventusu

Sonda
Czy Fernando Santos awansuje z Biało-Czerwonymi do finałów EURO 2024?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze