Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/_rl9 Robert i Anna Lewandowscy

Gdy Lewandowski szalał na wodnym potworze, dostał pilną wiadomość od córki. Reakcja Lewandowskiej rozkłada na łopatki

2021-07-14 9:54

Pomału kończy się czas na odpoczynek dla piłkarzy z najlepszych zespołów na Starym Kontynencie. Pod koniec lipca zawodnicy będą musieli wrócić do treningów i zacząć przygotowania do kolejnego sezonu. Z ostatnich chwil relaksu pełną piersią korzysta Robert Lewandowski, który wraz z rodziną wypoczywa w urokliwym miejscu, jakim jest Sardynia. Ostatnio postanowił zaszaleć na skuterze wodnym, a nagranie z Klarą może rozkładać na łopatki.

Robert Lewandowski ma za sobą bardzo długi i wyczerpujący sezon. Kalendarz spotkań w ostatnich miesiącach był niesamowicie napięty i czasu na odpoczynek było jak na lekarstwo. Sezon wydłużony był przede wszystkim przez mistrzostwa Europy, które zakończyły się w minioną niedzielę. Polacy z Euro odpadli jednak zdecydowanie wcześniej.

Żona Grzegorza Krychowiaka odsłoniła swoje długie nogi. Ciągną się aż do nieba! Zdjęcia powalają

Lewandowski szaleje na skuterze. Ale zabawa

I choć do wielu piłkarzy można mieć pretensje o słabą grę na mistrzostwach, to akurat do Lewandowskiego nawet jego krytycy nie mogą się przyczepić, bo to w dużej mierze dzięki kapitanowi kadry, nadzieje na awans do fazy pucharowej były długo podtrzymywane. "Lewy" musi jednak zapomnieć o kolejnym niepowodzeniu reprezentacji na dużym turnieju.

Przed nim kolejne ważne miesiące w Bayernie Monachium. Już pod koniec lipca Lewandowski wróci do treningów. A te odbywać się będą pod okiem nowego trenera. Bawarczyków przejął Julian Nagelsmann. Teraz jednak kapitan reprezentacji Polski skupia się na rodzinie i ładowaniu baterii w pięknych zakątkach Europy.

Tomasz Hajto nie zostawia suchej nitki na Paulo Sousie. Zarzuca mu brak przygotowania i… zagania do pracy!

Tomaszewski OSTRO o burdach na Wembley: To TERRORYŚCI I BANDYCI!

Pilna wiadomość od Klary do Roberta. Lewandowska roześmiana

Robert Lewandowski wraz z rodziną wybrał się na Sardynię, skąd wraz z małżonką publikują sporą liczbę zdjęć. Napastnik Bayernu Monachium nie odmówił sobie przyjemności skorzystania ze skutera wodnego.

Na ostatnich zdjęciach i nagraniach opublikowanych przez Annę Lewandowską widać, jak zawodnik szaleje na maszynie. Na jednym z filmów widać również Klarę Lewandowską, która bacznie przygląda się poczynaniom taty. W pewnym momencie próbuje przekazać mu ważną wiadomość. - Laura Ciebie woła - mówi poważnym tonem starsza z córek Lewandowskich. Żona piłkarza zareagowała na tą wiadomość śmiechem i dołączyła serduszko do nagrania. Więcej zdjęć z szaleństw zawodnika Bayernu znajdziecie w galerii pod poniższą fotografią.

Klara Lewandowska

i

Autor: Instagram/_rl9
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze