Skandal przy hymnach przed Albania - Polska

i

Autor: Twitter Skandal przy hymnach przed Albania - Polska

Gigantyczny skandal w czasie hymnu Polski. Można kipieć ze złości

2021-10-12 20:52

Polska rozgrywa mecz z Albanią w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata o ogromną stawkę. Porażka może bowiem spowodować, że "Biało-czerwonych" nie ujrzymy na przyszłorocznym mundialu w Katarze. Już przed pierwszym gwizdkiem polscy spotkanie mogli się przekonać, że czeka ich wielkie wyzwanie także jeżeli chodzi o przyjęcie publiki.

To jeden z najważniejszych momentów polskiej piłki reprezentacyjnej w ostatnim czasie. Nikt bowiem nawet nie chce myśleć o konsekwencjach ewentualnej porażki z Albanią. Taki wynik sprawiłby najprawdopodobniej, że Polacy nie pojechaliby na mistrzostwa świata w Katarze. Albańczycy wiedzą jednak, że stoją przed historyczną szansą załapania się na wielki turniej i muszą zrobić wszystko, aby ją wykorzystać i odprawić Polaków z kwitkiem.

Polscy kibice zaatakowani w Albanii - ZDJĘCIA

Sonda
Kto wygra mecz Albania - Polska?

Albańska publiczność słynie z tego, że jest niesamowicie gorąco nastawiona do wszelkich wydarzeń. Przed rozpoczęciem pojedynku ponownie to pokazała, ale niestety w sposób, który po prostu nie przystoi. Mazurek Dąbrowskiego dumnie odśpiewany przez polskich piłkarzy został bowiem wygwizdany. W prawdziwej symofnii gwizdów Polacy mogli pomyśleć jak ciężkie zadanie będzie przed nimi stało we wtorkowy wieczór w Tiranie. Mimo tak skandalicznego zachowania miejscowych fanów, nie mającego nic wspólnego z kulturą fair play, Polacy po prostu muszą dać z siebie wszystko.

Tomaszewski ŻĄDA ZWOLNIENIA Sousy! Podał mocny POWÓD | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze