Cezary Kulesza

i

Autor: Cyfra Sport Cezary Kulesza

ważny komentarz

Gorzkie słowa Cezarego Kuleszy po meczu z Walią! Prezes PZPN nie owijał w bawełnę. Tak skomentował występ Polaków

2022-09-26 16:39

Pomimo tego, że reprezentacja Polski wygrała z Walią 1:0 na zakończenie rywalizacji w Lidze Narodów i utrzymała się w najwyższej dywizji, styl gry drużyny prowadzonej przez selekcjonera Czesława Michniewicza nie uspokoił zbyt wielu fanów, dziennikarzy oraz ekspertów przed mistrzostwami świata. To, że Polacy nie zagrali tak, jak powinni, zauważył również Cezary Kulesza.

Mistrzostwa świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami i reprezentacji Polski nie zostało zbyt dużo czasu. aby dobrze przygotować się do walki w fazie grupowej najważniejszej imprezy piłkarskiej. To właśnie między innymi fani, dziennikarze sportowi oraz eksperci piłkarscy z niepokojem patrzą w przyszłość widząc, jaki styl gry prezentuje kadra prowadzona przez trenera Michniewicza. Ostatni występ Biało-czerwonych skomentował również Cezary Kulesza, który nie ukrywał, że w Cardiff nie było zbyt kolorowo. 

Czesław Michniewicz bezlitośnie wypunktowany po meczu z Walią! Tomasz Ćwiąkała nie gryzł się w język, mocne podsumowanie gry Polaków

Cezary Kulesza podsumował występ reprezentacji Polski w Cardiff. Ważne słowa prezesa PZPN po meczu z Walią

Po meczu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej otwarcie przyznał, że zdarzały się momenty, gdzie Polacy nie zaprezentowali się najlepiej. - Wygraliśmy, ale przez długie momenty faktycznie nie wyglądało to najlepiej, choć będę się upierał, że w Cardiff nikomu nie gra się łatwo i bardzo trudno na tym terenie odnieść zwycięstwo - wyznał Cezary Kulesza dla "Onetu".

Wyszło na jaw, jak Wilfredo Leon traktuje swoją żonę! Tak to wygląda naprawdę, dla wielu osób to nie do pomyślenia

Zobaczcie najlepsze MEMY po meczu Walia - Polska, zaglądając do galerii zdjęć poniżej

Sonda
Czy Grzegorz Krychowiak powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Polski?

Gorzkie słowa Cezarego Kuleszy po meczu z Walią! Prezes PZPN nie owijał w bawełnę. Tak skomentował występ Polaków

Prezes PZPN wierzy jednak w swojego selekcjonera i ma nadzieję, że Czesław Michniewicz pokaże swój kunszt trenerski podczas zbliżającego się mundialu. - Jeśli mowa o mundialu, zarówno nie popadałbym w hurraoptymizm, jak i przestrzegałbym przed wieszczeniem katastrofy. Czesław Michniewicz nie raz udowodnił, że potrafi przygotować drużynę nawet osłabioną kontuzjami do ważnych meczów - dodał Cezary Kulesza. Pierwszy mecz na mistrzostwach świata Polska zagra 22 listopada z Meksykiem. Zanim jednak do tego dojdzie, Biało-czerwoni z pewnością rozegrają dwa mecze kontrolne, które pokażą, w jakiej dyspozycji są nasi kadrowicze. 

Mariusz Pudzianowski uświadomił fanom bolesną prawdę. Wystarczyło jedno zdanie. Aż trudno w to uwierzyć

Jan Tomaszewski grzmi po porażce Polaków: Krew mnie zalewa
Najnowsze