Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Facebook / Grzegorz Krychowiak Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak miażdży internautę, który chciał z niego zakpić. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał!

2021-05-20 10:45

Grzegorz Krychowiak wyróżnia się spośród innych polskich zawodników wieloma rzeczami. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa ma nieprzeciętne poczucie humoru, a także, jako jeden z niewielu piłkarzy w ogóle, bardzo często odpisuje na komentarze pod swoimi postami w mediach społecznościowych. Nie unika on odpowiedzi zarówno na pochwały, jak i na słowa krytyki. Czasami niektórzy internauci starają się atakować doświadczonego piłkarza, ale nierzadko kończy się to bolesną ripostą i tak było także tym razem!

Grzegorz Krychowiak przeżył w swojej karierze wiele sportowych wzlotów i upadków. Obecnie 31-letni pomocnik znajduje się na fali wznoszącej i rozegrał jeden z najlepszych sezonów w karierze klubowej od lat. Mimo gry na pozycji pomocnika, to Grzegorz Krychowiak został najlepszym strzelcem Lokomotiwu w lidze (9 goli) i został doceniony przez „Opta Sports TV”, która umieściła Krychowiaka w jedenastce sezonu w Rosji. Polak sięgnął z Lokomotiwem po triumf w Pucharze Rosji, a także awansował do fazy grupowej Ligi Europy. Mimo to okazuje się, że nie wszyscy potrafią docenić ostatnie osiągnięcia 31-letniego pomocnika.

Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia

Grzegorz Krychowiak celnie ripostuje na Facebooku

Dla doświadczonego pomocnika sezon 2020/2021 już się zakończył, dlatego przed przyjazdem do Opalenicy na zgrupowanie reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak postanowił wyjechać z żoną na kilka dni do Egiptu, aby zregenerować siły przed Euro 2021. 31-latek udostępnił na Facebooku zdjęcie z tego wyjazdu, na którym pozuje na tle piramid patrząc w dal. Jeden z internautów postanowił zakpić z Krychowiaka, zamieszczając uszczypliwy komentarz: „Wzrok tęskniący za formą”. Polski pomocnik nie pozostał mu jednak dłużny.

Zawodnik Lokomotiwu Moskwa szybko sprowadził na ziemię kibica, który go zaczepił. „Widziałem się z nią kilka dni temu, więc jeszcze nie tęsknimy za sobą” napisał Grzegorz Krychowiak, co szybko spotkało się z pozytywną reakcją innych komentujących. Odpowiedź zawodnika polubiło ponad 3 tys. osób, a wiele z nich zamieściło własne komentarze, popierające Krychowiaka i doceniające jego ripostę.

Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Facebook / Grzegorz Krychowiak Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak przeżywa jeden z najlepszych okresów w karierze

Taka reakcja chyba mocno speszyła chcącego zabłysnąć internautę, ponieważ wszystko wskazuje na to, że usunął on swój niepochlebny komentarz. Trudno zgodzić się z twierdzeniem, że Krychowiak musi poszukiwać utraconej formy, patrząc na jego osiągnięcia w minionym sezonie. Co prawda w reprezentacji Polski 31-latek nie prezentuje się już tak spektakularnie, ale tego powodem jest przede wszystkim inna pozycja i zadania na boisku. Mimo to o przygotowanie Krychowiaka do Euro 2021 nie powinniśmy się martwić.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze