Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Wystarczył krótki komentarz

Grzegorz Krychowiak szczerze o braku powołania do reprezentacji Polski. Wystarczyło jedno słowo, wymowne

2023-03-18 10:58

Grzegorz Krychowiak nie dostał powołania na mecze eliminacyjne EURO 2024. Pomocnik Al Shabab został odsunięty przez Fernando Santosa z kadry i mimo, że przez bardzo długi czas nie komentował sytuacji, to swoje emocje przedstawił w wymownym i prostym komentarzu na mediach społecznościowych. Wystarczyło mu zaledwie jedno zdanie.

Grzegorz Krychowiak postanowił skomentować swój brak w reprezentacji Polski. Pomocnik Al-Shabab, który przez dość długi czas unikał komentarza na temat decyzji Fernando Santosa, zamieścił bardzo wymowny komentarz pod profilem portalu "Łączy nas piłka". Te krótkie słowo wyraża więcej, niż tysiąc innych wyrażeń. 

Grzegorz Krychowiak skomentował brak do powołania reprezentacji Polski. Wystarczyło mu jedno słowo

Na twitterowym profilu portalu "Łączy Nas Piłka" pojawiła się krótka ankieta do kibiców, czy stęskinili się za meczami reprezentacji Polski. W komentowaniu udział wziął personalnie Grzegorz Krychowiak, który użył w zasadzie jednego słowa, oddającego jego stosunek do brak powołania na mecze przeciwko Czechom i Albanii.

- Tak - napisał Grzegorz Krychowiak na Twitterze.

Sam Fernando Santos skomentował w trakcie piątkowej konferencji prasowej brak doświadczonego gracza w dość krótki sposób, zaznaczając, że nie chce analizować indywidualnych przypadków.

-  Jeśli chodzi o powołania, to nigdy nie wypowiadam się na temat indywidualnych nazwisk - skitował krótko Fernando Santos

Sonda
Jak oceniasz decyzję Santosa o nie powołaniu Krychowiaka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze