Ile Lewandowski musiałby pracować na premię Żyły za złoto? Wyciekły sensacyjne wyliczenia!

2021-03-01 21:00 PO
Robert Lewandowski
Autor: Wen Xinnian/Xinhua News/East News

Skakał jak w transie i sensacyjnie wywalczył złoto mistrzostw świata. Za największy sukces w karierze Piotr Żyła (34 l.) otrzymał premię w wysokości 115 000 złotych. Robert Lewandowski (33 l.) na taki zarobek musi czekać… 10 godzin. I to nieważne, czy akurat występuje w meczu, czy leży spokojnie na kanapie w swojej rezydencji.

Piotr Żyła ujął kibiców nie tylko świetnymi skokami, ale również pogodą ducha i nie schodzącym z twarzy uśmiechem. Zadowolony może być również, kiedy spojrzy na stan konta po konkursie na skoczni normalnej, bo wzrośnie on o całe 115 tysięcy złotych. A przecież przed Żyłą jeszcze kolejne okazje na zarobek podczas tych mistrzostw – piątkowy konkurs indywidualny i sobotni drużynowy.

KONTROWERSYJNE zachowanie portugalskiego gwiazdora! Czekają go POWAŻNE konsekwencje?

Choć Żyła osiągnął niewiarygodny sukces, może tylko pomarzyć o zarobkach choć zbliżonych do Roberta Lewandowskiego. „Lewy”, czy gra w meczu czy leży na kanapie, premię Żyły z MŚ zainkasuje w ciągu nieco ponad 10 godzin. Roczny kontrakt piłkarza w Bayernie to 89 mln złotych. Miesięcznie daje to 7,5 mln złotych, tygodniowo: 1,85 mln złotych, dziennie: 265,3 tysięcy złotych, na godzinę: 11054 złote, na minutę: 184 złote, a na sekundę: 3,07 złotego. Robi wrażenie!

Lewandowski i Ronaldo PORÓWNANIE zarobków. Jakie mają DNIÓWKI? | Futbologia
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze