JAKIE ONA MA NOGI! Piotr Zieliński zabrał żonę do Paryża, a Laura przyćmiła Wieżę Eiffla! [ZDJĘCIA]

2019-08-13 1:56 CH
Piotr i Laura Zielińscy
Autor: Instagram Piotr i Laura Zielińscy

Piotr Zieliński i jego piękna żona Laura wyskoczyli razem do Paryża. Pomocnik Napoli i reprezentacji Polski niedawno poślubił śliczną ukochaną, a romantyczny miodowy miesiąc zakochani spędzili za oceanem. Najwyraźniej wciąż im mało. Zanim wystartowała włoska Serie A, Zieliński i jego długonoga małżonka postanowili spędzić razem czas w stolicy Francji. Oczywiście były też fotki pod słynną Wieżą Eiffla. Seksowna Laura w kusych spodenkach skradła show. Turyści pewnie nie wiedzieli co podziwiać - słynną wieżę czy seksowną Laurę? Zobaczcie ZDJĘCIA.

Piotr Zieliński w czerwcu zmienił stan cywilny. Zawodnik włoskiego Napoli w rodzinnych Ząbkowicach Śląskich poślubił piękna Laurę Słowiak, z którą tworzą parę już od dawna. Piłkarz i jego druga połowa pochodzą z tego samego miasta. Z czasem ich związek stał się naprawdę poważny, a Laura przeprowadziła się do Włoch, gdzie od dawna występuje Piotr. Modelka a prywatnie miłośniczka psów rasy labrador jest na każdym meczu i dopinguje swojego partnera. Zieliński ma w niej najwierniejszą fankę i zdecydowanie docenia to wsparcie, bo strzelone gole często dedykuje właśnie pięknej Laurze, pokazując w stronę trybun dwa palce ułożone w literę "L". W ten sposób podkreśla, kto jest najważniejszy w jego życiu - to właśnie piękna Laura.

W sobotę 15 czerwca 2019 roku Zieliński i Słowiak zalegalizowali swój związek. Potem był wspólny wypad najpierw do Nowego Jorku a potem na Bahamy, gdzie Państwo Młodzi mogli nacieszyć się sobą w romantycznej i wakacyjnej scenerii. Błyskotliwy pomocnik reprezentacji Polski postanowił pójśc za ciosem i w sierpniu, jeszcze zanim wystartowała włoska Serie A, wyskoczył z żoną do Paryża. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Je t’aime ❤️ Post udostępniony przez Laura Zielińska (@lauraslowiak)
Wyświetl ten post na Instagramie.
#parisweloveyou 🌍😍 Post udostępniony przez Laura Zielińska (@lauraslowiak)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Evening in Paris with wife 🤗🥰 Post udostępniony przez Piotr Zielinski (@zielu_94)