Jan Tomaszewski

i

Autor: Super Express Jan Tomaszewski

Komentarz na gorąco

Jan Tomaszewski NA GORĄCO komentuje klęskę Polaków z Holandią. Oglądaj NA ŻYWO

2022-09-23 8:35

Reprezentacja Polski zanotowała kolejną, bolesną porażkę w Lidze Narodów. Tym razem biało-czerwoni lekcję futbolu otrzymali od Holandii, która na PGE Narodowym bez większych problemów pokonała gospodarzy i zgarnęła trzy punkty. Pozytywów po tym spotkaniu jest bardzo niewiele, a podopieczni Czesława Michniewicza są krytykowani z każdej strony. Swoją opinie wygłosi również Jan Tomaszewski w programie na żywo! Zapraszamy!

Jeśli po meczu z Holandią mieliśmy dostać odpowiedzi, jaki pomysł na grę będzie miała kadra na spotkania podczas mistrzostw świata, to na pewno odpowiedzi nie napawają optymizmem. Oranje dali Polakom lekcję futbolu i przez niemal całe 90 minut kontrolowali boiskowe wydarzenia, a niekiedy w dziecinny sposób ogrywali rywali.

Dramatycznie słaby występ Lewandowskiego. Tak źle jeszcze nie było, totalna katastrofa kapitana

Krytyka, która spadła na biało-czerwonych po czwartkowym spotkaniu dziwić nie może. Gospodarze w pewnych momentach byli wręcz bezradni, co nie zwiastuje niczego dobrego przed starciami choćby z Argentyną. Wydarzenia po meczu z Holandią na gorąco skomentuje legenda reprezentacji Polski, Jan Tomaszewski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze