Jan Tomaszewski, Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik SE, Cyfra Sport Jan Tomaszewski, Robert Lewandowski

wyłożył kawę na ławę

Jan Tomaszewski z zabójczą szczerością po wywiadzie Roberta Lewandowskiego! Wyłożył kawę na ławę, uderzył w reprezentację [TYLKO U NAS]

2023-09-04 16:19

Tuż przed rozpoczęciem zgrupowania reprezentacji Polski przed kolejnymi meczami eliminacji do nachodzącego Euro, sporo zamieszania narobił ostatni wywiad Roberta Lewandowskiego z Mateuszem Święcickim. Niedługo po opublikowaniu go, głos w tej sprawie zabrał Jan Tomaszewski, który przy okazji wbił potężną szpilę w kadrę biało-czerwonych.

W ostatnich godzinach uwagę kibiców reprezentacji Polski bardziej, niż zgrupowanie biało-czerwonych, przyciąga obszerny wywiad Roberta Lewandowskiego, który w rozmowie z Mateuszem Święcickim odniósł się przede wszystkim do tego, co obecnie dzieje się wokół naszej reprezentacji. Słowa kapitana kadry biało-czerwonych wywołały masę reakcji i oczywiście nie mogło zabraknąć również zdania Jana Tomaszewskiego, który nie omieszkał przy okazji wbić szpili w reprezentację Polski. 

Tak Jan Tomaszewski skomentował wywiad Roberta Lewandowskiego! Mocne słowa o reprezentacji Polski

Być może jest to celowe zagranie Roberta, bo ja teraz czytam, że on zepsuje atmosferę w drużynie… Przepraszam, jaką atmosferę i w jakiej drużynie?! (...) Trudno nie wierzyć jednemu z najlepszych piłkarzy świata i kapitanowi drużyny - wypalił podczas łączenia z "Super Expressem" legendarny bramkarz reprezentacji Polski, komentując wywiad Roberta Lewandowskiego. Zobaczcie całą rozmowę z Janem Tomaszewskim, zaglądając w materiał wideo poniżej!

Sonda
Jak oceniasz zarobki Roberta Lewandowskiego w Barcelonie?
Tomaszewski o meczu z Albanią
Najnowsze