Jerzy Brzęczek

i

Autor: Cyfra Sport Jerzy Brzęczek

Jerzy Brzęczek ZWOLNIONY. Wciągnęli w to Kaczyńskiego i Suskiego [NAJLEPSZE MEMY]

2021-01-18 13:28

Jerzy Brzęczek niespodziewanie przestał pełnić rolę pierwszego trenera reprezentacji Polski. Taką informację wczesnym popołudniem 18 stycznia podał PZPN na swojej oficjalnej stronie. Internet wprost zapłonął, a internauci od razu zaczęli tworzyć masę memów związanych z tą niezwykłą sytuacją. Niektórzy powiązali to nawet z aferą związaną z… Markiem Suskim.

Informacja o zwolnieniu Jerzego Brzęczka to coś, czego nie mógł spodziewać się chyba żaden kibic w Polsce. W gdy tylko informacja pojawiła się na Twitterze, strona z oficjalnym komunikatem PZPN-u przestała działać. Nie ma jednak wątpliwości, że to oficjalna informacja. Internauci w Polsce do momentu pojawienia się komunikatu żyli aferą związaną z rzekomym włamaniem na konto twitterowe posła Marka Suskiego. Teraz jednak wszyscy mówią o zwolnieniu Brzęczka, a niektórzy uważają, że obie sprawy… mogą być ze sobą powiązane. Zobaczcie najlepsze memy związane z dymisją selekcjonera reprezentacji Polski!

Lewandowski KUPI Legię?! Tajemnicze ROZMOWY z Mioduskim | Futbologia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze