Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski? Kiedy Polska gra kolejny mecz Liga Narodów kolejny mecz Polski kiedy gra Polska?

2022-06-08 22:19

Kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski? Kiedy Polska gra kolejny mecz Liga Narodów kolejny mecz Polski kiedy gra Polska? Podczas czerwcowego zgrupowania reprezentacji Polski, na podopiecznych Czesława Michniewicza czekały łącznie cztery spotkania. Mecz z Walią oraz Belgią już za nami i Biało-czerwoni nie mają zbyt wiele czasu, aby przygotować się do kolejnego meczu. Sprawdźcie, kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski? Kiedy gra Polska kolejny mecz w Lidze Narodów?

Liga Narodów: Kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski kiedy gra Polska? Kolejny mecz Polski w Lidze Narodów

Czerwcowy terminarz reprezentacji Polski w Lidze Narodów bez dwóch zdań zalicza się do tych bardziej wymagających, przede wszystkim ze względu na rywali, z jakimi przyszło się mierzyć podopiecznym trenera Czesława Michniewicz. O ile w pierwszym spotkaniu Biało-czerwoni grali z Walią, teoretycznie najsłabszym spośród wszystkich przeciwników w tej edycji Ligi Narodów, to im dalej w las, tym gorzej. Po wygranej 2:1 z Walijczykami, Polacy zmierzyli się z 8 czerwca z Belgią i musieli uznać wyższość "Czerwonych Diabłów", którzy przed własną publicznością wygrali 6:1. Teraz przed reprezentacją Polski dwa kolejne, również trudne spotkania, bowiem piłkarze prowadzeni przez trenera Czesława Michniewicz najpierw zmierzą się ze świetnie dysponowanymi Holendrami, a później ponownie będą musieli stawić czoła Belgom, tym razem przed własną publicznością. Sprawdźcie, kiedy następny mecz reprezentacji Polski, w dalszej części materiału.

Wydało się, co Robert Lewandowski robi w swoim domu, kiedy nikt nie patrzy! Prawda wyszła na jaw, kapitan reprezentacji Polski już tego nie ukryje

Sonda
Kto wygra mecz Holandia - Polska?
Tomaszewski uderza w Lewandowskiego

Kiedy reprezentacja Polski gra kolejny mecz Liga Narodów: kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski kiedy gra Polska?

Kolejne spotkanie reprezentacji Polski w Lidze Narodów, zaplanowane jest na 11 czerwca. Wtedy to podopieczni trenera Czesława Michniewicza zmierzą się na wyjeździe z Holandią. Mecz zostanie rozegrany w Rotterdamie i rozpocznie się o godzinie 20:45. Po meczu Holandia - Polska, na Biało-czerwonych czekać będzie jeszcze jedno czerwcowe spotkanie w ramach Ligi Narodów. Piłkarze trenera Michniewicza trzy dni później ponownie zmierzą się z Belgią, tym razem przed własną publicznością, na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Jan Urban ujawnił całą prawdę o Lukasie Podolskim! Taki naprawdę jest gwiazdor Górnika, tego już nie ukryje. Trener o wszystkim opowiedział

Najnowsze