Matty Cash

i

Autor: Cyfra Sport Matty Cash

Kolejna kontuzja

Koszmar Fernando Santosa się nie kończy. Kluczowy zawodnik wypada przed Albanią. Matty Cash z kontuzją

2023-03-25 15:52

Pierwsze zgrupowanie Fernando Santosa w roli selekcjonera reprezentacji jak na razie układa się dramatycznie. Nie dość, że biało-czerwoni ponieśli klęskę w Pradze i przegrali z Czechami 1:3 na start eliminacji do mistrzostw Europy, to w dodatku z kadry wypadł kolejny ważny zawodnik. Matty Cash na pewno nie wystąpi w poniedziałkowym spotkaniu z Albanią, co spowodowane jest urazem.

Już przed rozpoczęciem zgrupowania wiadomym było, że Fernando Santos nie będzie mógł skorzystać z kilku ważnych zawodników reprezentacji Polski. W biało-czerwonej kadrze panuje bowiem plaga kontuzji i Portugalczyk już w trakcie zgrupowania dowoływał kolejnych zawodników. Z powodu urazów nie ma m.in. Arkadiusza Milika, Kamila Glika, czy Bartosza Bereszyńskiego. A to nie koniec problemów przed drugim spotkaniem w eliminacjach.

Matty Cash z kontuzją. Trwa koszmar Fernando Santosa

W pierwszych minutach meczu z Czechami, które skończyło się klęską Polaków, kontuzje zasygnalizował Matty Cash. Mimo interwencji medyków urodzony w Anglii zawodnik musiał bardzo szybko opuścić boisko. Jego miejsce zajął Robert Gumny. Okazuje się, że choć uraz Casha nie jest poważny, wyklucza go z udziału w najbliższym spotkaniu reprezentacji Polski. Biało-czerwoni w poniedziałek na PGE Narodowym zmierzą się z Albanią.

- Matty Cash opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski z powodu urazu odniesionego we wczorajszym meczu. Przeprowadzone dziś badanie potwierdziło naciągnięcie mięśnia płaszczkowatego, który wyklucza jego udział w meczu z Albanią. Przerwa w treningach potrwa około 7 dni - podano w oficjalnym komunikacie na Łączy Nas Piłka. Santos znów będzie musiał poszukać alternatywy i to kolejny ból głowy selekcjonera przed poniedziałkową rywalizacją.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze