Jakub Moder

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Moder

Leczył gwiazdy Liverpoolu, a teraz wyleczy Jakuba Modera. Nastąpiła zmiana planów

2022-04-12 16:21

Jakub Moder ma w środę przejść operację zerwanego więzadła w kolanie. Pomocnikiem Brighton zaopiekuje się doktor Andy Williams – poinformował portal meczyki.pl. Anglik nie jest pierwszym lepszym lekarzem, w przeszłości stawiał na nogi takich piłkarzy jak Virgil van Dijk i Alex Oxlade-Chamberlain.

Pierwszy z wymienionych zawodników Liverpoolu zerwał więzadło krzyżowe w kolanie w połowie października, a do gry wrócił po 285 dniach. Teraz wydaje się być jeszcze bardziej sprawny niż przed urazem. Drugi ma większe kłopoty ze zdrowiem, ale lista kłopotów zdrowotnych Chamberlaina jest długa. Williams operował również Danny’ego Ingsa, klubowego kolegę Matty’ego Casha z Aston Villi. Napastnik klubu z Birmingham ma się dobrze, a musiał przejść operację nawet dwóch kolan.

Niemcy uderzają w Roberta Lewandowskiego. Tak nazywają Polaka, wyszły tajemnice szatni Bayernu

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

– Plan jest taki, że przejdzie zabieg. Zapewne we Włoszech u profesora Marianiego. Wróci do Anglii, do Brighton i będzie tam przechodził rehabilitację – deklarował jeszcze kilka dni temu selekcjoner Czesław Michniewicz. Dopiero niedawno okazało się, że Anglicy widzą sprawę inaczej i wysyłanie Modera na zabieg do Włoch uważają za ryzykowne posunięcie, choć profesor Pier Paolo Mariani też ma na koncie leczenie kilku znanych zawodników ze Zlatanem Ibrahimoviciem na czele.

Oliver Kahn o transferze Roberta Lewandowskiego. Stanowcze słowa o presji i naciskach

Czy Moder zostanie postawiony na nogi? W ostatnich tygodniach wyrastał na gwiazdę kadry i pewniaka do gry w mistrzostwach świata w Katarze. Te ruszają 21 listopada, czasu na regenerację jest więc mało.

Sonda
Czy Jakub Moder zdąży wykurować się na MŚ w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze