Steven Gerrard

i

Autor: CyfraSport Steven Gerrard

Wielkie nazwisko

Legenda futbolu zostanie selekcjonerem reprezentacji?! PZPN skrywał to kilkanaście dni. Ale nazwisko!

2023-01-10 15:56

Niesamowite informacje pojawiły się w związku z poszukiwaniami nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, Polski Związek Piłki Nożnej miał kontaktować się ze Stevenem Gerrardem w sprawie potencjalnego przejęcia naszej kadry. Informacja skrzętnie ukrywana była przez szefów federacji przez kilkanaście dni.

To byłaby prawdziwa sensacja! Polski Związek Piłki Nożnej miał ukrywać przez kilkanaście dni, że kontaktował się w sprawie potencjalnego przejęcia reprezentacji Polski przez... Stevena Gerrarda. Legendarny angielski piłkarz mógłby zostać następcą Czesława Michniewicza. Na przeszkodzie stanąć może jednak kilka poważnych czynników - najważniejszy z nich to ten finansowy.

UEFA zapłaciła obrzydliwe pieniądze Rosji. Fortuna trafiła na konto "Sbornej"! Bezczelnie się tym chwalą

Media: Steven Gerrard selekcjonerem reprezentacji Polski?

Dziennikarz portalu Meczyki.pl Tomasz Włodarczyk twierdzi, że następcą Czesława Michniewicza mógłby zostać Steven Gerrard. PZPN miał kontaktować się ze słynnym zawodnikiem Liverpoolu już kilkanaście dni temu. Skrzętnie udawało im się to ukrywać przez długi czas.

- Steven Gerrard selekcjonerem reprezentacji Polski?! Według moich informacji PZPN już kilkanaście dni temu skontaktował się ze słynnym Anglikiem! - napisał na Twitterze.

Na przeszkodzie stanąć mogą finanse, a konkretnie kontrakt z Aston Villa, który opiewa na 5 milionów funtów do 2024 roku.

Kto jeszcze pojawił się na trenerskiej karuzeli? Sprawdź w galerii poniżej!

Steven Gerrard - kim jest?

Steven Gerrard to jedna z legend reprezentacji Anglii. 42-latek występował w barwach Liverpoolu od 1998 roku. Łącznie zagrał w ponad 500 meczach w barwach "The Reds". Na swoim koncie ma także 114 występów w narodowych barwach. Był trenerem Rangers FC i Aston Villi.

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Najnowsze