Łukasz Fabiański

i

Autor: Cyfra Sport Łukasz Fabiański

Łukasz Fabiański naprawdę tak zachowuje się przy żonie. Wydaje się taki spokojny! Małżeńska tajemnica wyszła na jaw

2021-05-27 13:38

Łukasz Fabiański to jedna z największych gwiazd reprezentacji Polski. Golkiper West Hamu United wystąpił już w 55 meczach w biało-czerwonych barwach i wiele wskazuje, że ta liczba się jeszcze powiększy. Fabiański jest również jednym z tych piłkarzy, którzy nie epatują swoim życiem prywatnym i starają się unikać medialnego rozgłosu. Nieco więcej o reprezentancie Polski zdecydowała się powiedzieć jego żona, Anna Fabiańska. Kobieta wyjawiła, jaki w domu jest zawodnik.

Przed Łukaszem Fabiańskim kolejna duża impreza w karierze reprezentacyjnej. 36-latek ma już za sobą występy i na mistrzostwach Europy, jak i na mistrzostwach świata. Prawdziwą furorę zrobił przede wszystkim podczas Euro 2016, kiedy to po pierwszym spotkaniu zastąpił w bramce Wojciecha Szczęsnego i w wielu meczach prezentował się znakomicie, popisując się znakomitymi interwencjami. W kadrze to właśnie z golkiperem Juventusu dzieli miejsce w bramce i obaj zawodnicy bardzo często występują na przemian. Fabiański sporo pochwał zbiera również za ligowe występy. W West Hamie United był jedną z wiodących postaci i w kilku spotkaniach ratował zespół przed porażkami. Polak jest więc doskonale rozpoznawalny i w swojej ojczyźnie, jak i na Wyspach Brytyjskich.

Zbigniew Boniek zdradził tajny plan na Euro 2021. Sousa może być zaskoczony, tajemnica została wyjawiona

Żona Łukasza Fabiańskiego

Mimo dość sporej popularności Fabiański raczej stroni od medialnego rozgłosu. Na próżno szukać w sieci artykułów dotyczących życia prywatnego polskiego bramkarza. O tym, ze Fabiański lubi prowadzić spokojne życie, świadczą również słowa jego żony, Anny Grygier, które znajdziecie w galerii poniżej. Można więc wysnuć tezę, że golkiperowi daleko do statusu "gwiazdora".

Prawdziwe oblicze Fabiańskiego

Ukochana Łukasza Fabiańskiego raczej rzadko udziela się w mediach i wywiady zdarzają się sporadycznie. W jednym z nich możęmy jednak znaleźć pewne domowe tajemnice pary. Anna Grygier zdecydowała się bowiem opowiedzieć, jaki Łukasz Fabiański jest prywatnie. Z jej wypowiedzią zapoznacie się przeglądając galerię.

Te doniesienia o Arkadiuszu Miliku są fatalne! Jego występ na Euro 2021 poważnie zagrożony, potężne kłopoty kadry

QUIZ. Łukasz Fabiański bez tajemnic. Co wiesz o bramkarzu reprezentacji Polski?

Pytanie 1 z 10
Wychowankiem którego klubu jest Łukasz Fabiański?
Najnowsze