Arkadiusz Milik, reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Te doniesienia o Arkadiuszu Miliku są fatalne! Jego występ na Euro 2021 poważnie zagrożony, potężne kłopoty kadry

2021-05-26 20:09

Problemy wciąż nie omijają polskiej kadry przed Euro 2021. W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele informacji o kontuzji zawodników, którzy mieli duże szanse na wyjazd na mistrzostwa Europy. Do tej listy może niebawem dołączyć Arkadiusz Milik. Napastnik Olympique Marsylia zmaga się z urazem kolana. Początkowo informacje dotyczące jego stanu zdrowia były optymistyczne, ale nowe światło na całą sytuację rzuciły doniesienia portalu Interia.pl.

Największą zmorą selekcjonerów przed wielkimi turniejami są przede wszystkim kontuzje kluczowych zawodników. Historia futbolu zna już wiele przypadków, w których gwiazdy przez urazy nie mogły zagrać na mistrzostwach świata, czy Europy. Jak poważnym problemem potrafią być kontuzje, boleśnie przekonuje się Paulo Sousa. Portugalski selekcjoner reprezentacji Polski ma coraz mniejsze pole manewru w formacji ataku. Jeszcze na kilka dni przed rozpoczęciem zgrupowania wiadomym było, że Euro 2021 przepadnie Krzysztofowi Piątkowi, który w jednym z ostatnich meczów sezonu doznał złamania kostki i musi zrobić sobie dłuższą przerwę. Niewykluczone, że z kadry wypadnie kolejny napastnik.

Zbigniew Boniek zdradził tajny plan na Euro 2021. Sousa może być zaskoczony, tajemnica została wyjawiona

Raport z Opalenicy. Uraz Arkadiusza Milika. Napastnik na chwilę opuści zgrupowanie

W środowe popołudnie pojawiły się informacje o problemach zdrowotnych Arkadiusza Milika. - Arkadiusz Milik doznał urazu lewego kolana podczas ostatniego meczu ligowego. Badania wykonane niezwłocznie po przyjeździe na zgrupowanie reprezentacji do Opalenicy wykazały niewielkie uszkodzenie łąkotki - mogliśmy przeczytać w komunikacie opublikowanym na portalu "Łączy Nas Piłka". Z oświadczenia wynikało, że występ Milika na Euro 2021 nie jest zagrożony.

Na Euro 2021 dojdzie do wielkiego przełomu?! Aż ciężko w to uwierzyć, kibice padną z zachwytu

Dużo bardziej pesymistyczne informacje przekazał portal Interia.pl. - Według informacji Interii jednak sprawa jest poważna. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że piłkarz nie pojedzie na Euro - czytamy na portalu. O wiele więcej będzie wiadomo po badaniach, jakie w Barcelonie ma przejść napastnik Olympique Marsylia. Do stolicy Katalonii Milik ma wylecieć we czwartek.

Sonda
Czy Arkadiusz Milik powinien odejść z Olympique Marsylia?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze