Arkadiusz Milik

i

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik KONTUZJOWANY! PZPN przekazał pilne informacje, co z wyjazdem na Euro?

2021-05-26 15:45

Arkadiusz Milik to po Robercie Lewandowskim najlepszy napastnik reprezentacji Polski, jakim dysponuje obecnie Paulo Sousa. Pewne problemy z obsadą miejsca obok „Lewego” pojawiły się już w momencie, gdy kontuzji doznał Krzysztof Piątek. Jak informuje portal „Łączy nas piłka”, urazu w ostatnim meczu ligowym nabawił się także Arkadiusz Milik! Czy Polak będzie w stanie zagrać na Euro 2021?

Arkadiusz Milik, tak jak reszta reprezentantów, dotarł na zgrupowanie reprezentacji Polski w Opalenicy. Nic nie wskazywało na to, że napastnik Olympique Marsylia cierpi z powodu urazu. Teraz jednak portal „Łączy nas piłka” poinformował, że Arkadiusz Milik doznał kontuzji w ostatnim spotkaniu ligowym. 27-latek od razu po przyjeździe do Opalenicy poddał się badaniu, które wykazało, że ucierpiała łąkotka w jego lewym kolanie. - Arkadiusz Milik doznał urazu lewego kolana podczas ostatniego meczu ligowego. Badania wykonane niezwłocznie po przyjeździe na zgrupowanie reprezentacji do Opalenicy wykazały niewielkie uszkodzenie łąkotki – czytamy na „Łączy nas piłka”.

Raport z Opalenicy. Uraz Arkadiusza Milika. Napastnik na chwilę opuści zgrupowanie

Arkadiusz Milik kontuzjowany. Co z Euro 2021?

Od razu pojawiło się pytanie, czy Arkadiusz Milik będzie mógł wziąć udział w nadchodzącym Euro 2021. Zdaniem lekarza kadry, Jacka Jaroszewskiego, będzie to możliwe. - Według doktora kadry Jacka Jaroszewskiego aktualna sytuacja zdrowotna nie przekreśla szans na udział Milika w EURO 2020. Sztab medyczny przygotował szczegółowy plan wprowadzania zawodnika do pełnego treningu - informuje portal "Łączy nas piłka".

Co ciekawe, Arkadiusz Milik, chcąc być pewnym co do swojego stanu zdrowia, postanowił udać się na dodatkową konsultację medyczną. Polak uda się w tym celu do Barcelony. Warto przypomnieć, że 27-latek w przeszłości miał już problem z kolanami i nie można dziwić się jego ostrożności w tej sprawie. - Milik na swoją prośbę wyleci jutro do Barcelony na dodatkową konsultację z doktorem Ramonem Cugatem, u którego w przeszłości się leczył - czytamy na "Łączy nas piłka".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze