Wembley

i

Autor: Cyfra Sport Wembley

Na Euro 2021 dojdzie do wielkiego przełomu?! Aż ciężko w to uwierzyć, kibice padną z zachwytu

2021-05-26 15:33

Piłkarscy kibice odliczają już dni do rozpoczęcia Euro 2021. Największa impreza futbolowa w tym roku jest o tyle wyczekiwana, że musiała zostać przesunięta o dwanaście miesięcy ze względu na pandemię koronawirusa. Ta sprawiła również, że na wielu stadionach liczba kibiców będzie mocno ograniczona. Podczas Euro 2021 może dojść jednak do prawdziwego przełomu, który będzie swojego rodzaju nowym otwarciem dla kibicowskiego świata.

Euro 2021 z wielu względów będzie wyjątkowe. Nie tylko dlatego, że zostanie rozegrane w wielu krajach na Starym Kontynencie, co wiadomo już od paru lat, ale również dlatego, że będzie pierwszą tak duża imprezą w czasach pandemii koronawirusa. Na mistrzostwa Europy zwrócone będą oczy całego świata. UEFA miała sporo problemów organizacyjnych przed zbliżającym turniejem. Wszystko udało się jednak dopiąć na ostatni guzik i obecnie nie ma żadnych przesłanek, aby mistrzostwa miały się nie odbyć. Co więcej, z każdym tygodniem do fanów docierały coraz lepsze informacje.

Zobacz również: Anna Lewandowska nie chciała już dłużej czekać. Wyrwała się przed szereg, żeby tylko zobaczyć męża! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Rzecznik PZPN: Grzegorz Krychowiak w środowy poranek w końcu dołączył do kadry, Robert Lewandowski opuścił poranny trening

Bo europejska centrala nie wyobrażała sobie mistrzostw bez udziału kibiców. A takie widmo nad turniejem wisiało przez naprawdę długie miesiące. Coraz większa liczba szczepień w wielu krajach i lepsza sytuacja pod względem pandemicznym sprawiła, że na każdym stadionie pojawią się fani, co zupełnie zmieni obliczę całej imprezy. Bo dobitnie przekonaliśmy się, że sport bez kibiców nie ma większego sensu.

Reprezentant Polski dowiedział się o powołaniu z telewizji! Nikt nie dał mu znać wcześniej

Najnowsze wiadomości, które podają brytyjskie media, są jeszcze bardziej optymistyczne niż można było zakładać. Portal "Evening Standard" podaje, że na decydujących meczach Euro 2021, które rozegrane zostaną na Wembley, możliwy jest prawdziwy przełom. Niewykluczone bowiem, że brytyjski rząd otworzy stadiony w 100 procentach, co oznaczałoby, że z wysokości trybun zmagania na Wembley mogłoby oglądać aż 90 tys. kibiców. Na taki moment piłkarski świat czeka już naprawdę długo.

Sonda
Euro 2021 - HYMN: czy podoba ci się piosenka We Are The People?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze