Matty Cash

i

Autor: Instagram/ mattycash622 Matty Cash

Matty Cash zabrał głos po otrzymaniu powołania! Padły wielkie słowa

2021-11-01 14:24

To, o czym mówiło się od bardzo dawna, wreszcie stało się faktem. Matty Cash otrzymał debiutanckie powołanie do reprezentacji Polski. Niedługo po tym, jak stało się to faktem, lewy obrońca postanowił udzielić swojego komentarza. Zawodnik nie ukrywa zachwytu.

O możliwej grze Matty'ego Casha dla reprezentacji Polski mówiło się już od bardzo dawna. Wreszcie Anglik otrzymał debiutanckie powołanie, a stało się tak zaledwie kilka dni po tym, jak otrzymał polski paszport i został oficjalnie uprawniony do gry dla "Biało-czerwonych". Selekcjoner Paulo Sousa przyjrzy się Cashowi w wieńczących eliminacje do mistrzostw świata starciach z Andorą oraz Węgrami, po których Polacy najprawdopodobniej wylądują w barażach o katarski turniej.

Dziewczyna Matty'ego Casha - ZDJĘCIA

Tuż po tym, jak powołanie dla Casha stało się faktem, zawodnik postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych. W języku polskim napisał: "Dziś zostałem powołany do reprezentacji Polski. To wyjątkowy dzień dla mnie i mojej rodziny. Spełniły się nasze marzenia. Otrzymanie tej szansy jest to dla mnie wielkim zaszczytem. Nie mogę się już doczekać spotkania z kolegami z drużyny i gry dla mojego kraju. Do boju Polsko".

ZOBACZ TEŻ: Powołania do reprezentacji Polski! Sousa postawił na debiutanta, jest też powrót

Po całej otoczce debiutanckiego powołania, teraz czas, aby przemówiło boisko. Matty Cash będzie miał swoje okazje, aby wykazać się w narodowych barwach i pokazać, że dla reprezentacji Polski będzie wielką wartością. Wiele wskazuje na to, że urodzony w Anglii zawodnik swój pierwszy występ z orzełkiem na piersi zanotuje już w piątek, 12 listopada w wyjazdowym pojedynku "Biało-czerwonych" z Andorą.

Załamany Błachowicz opuszcza arenę w Abu Zabi
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze