Robert Lewandowski, Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski i Czesław Michniewicz

Michniewicz stanowczo o zamieszaniu wokół Lewandowskiego. Trener jest o tym przekonany, jasna ocena

2022-05-10 7:19

To gdzie Robert Lewandowski zagra w kolejnym sezonie, wciąż nie jest jasne. Niemal codziennie pojawiają się nowe doniesienia w przyszłości kapitana reprezentacji Polski i na razie nie wiadomo, kiedy cała sytuacja znajdzie swój finał. W sprawie zamieszania wokół Lewandowskiego głos zabrał również selekcjoner biało-czerwonych, Czesław Michniewicz. Trener co do jednego jest w stu procentach przekonany.

Pomału można zacząć się gubić w kolejnych doniesieniach dotyczących Roberta Lewandowskiego i jego przyszłości. Pewne jest jedno, toczy się poważna gra między Bayernem Monachium a obozem Polaka i trudno przewidzieć, jaki będzie tego finał. Choć wiele wskazuje na to, że napastnik wciąż będzie grał dla Bawarczyków, innych opcji również wykluczyć nie można.

Grzegorz Krychowiak już rozmawiał o tym z żoną. Podjął decyzję, to będzie robił po zakończeniu kariery

Michniewicz o zamieszaniu wokół Lewandowskiego. Jasne stanowisko

Najpoważniejszą z nich jest ewentualny transfer do FC Barcelona. To właśnie klub z Katalonii ma być najbardziej zainteresowany, jeśli chodzi o pozyskanie Lewandowskiego. Według niektórych źródeł, menedżer piłkarza, Pini Zahavi rozmawiał już z władzami Blaugrany i nawet uzyskał propozycję kontraktu. Nie wiadomo jednak, czy to gra menedżera, aby podbić cenę nowej umowy w Bayernie, czy faktyczna próba zmiany zespołu.

Przyszłość Haalanda się wyjaśniła? Znany dziennikarz nie ma wątpliwości, transfer kwestią dni

Władze Bayernu wielokrotnie podkreślały w ostatnim czasie, że nie mają zamiaru sprzedawać Lewandowskiego już tego lata. Nie jest jednak tajemnicą, że jeśli zawodnik postawi veto w tej sprawie, Bayern będzie nieco bezradny, choć prawo będzie po jego stronie. Zamieszanie wokół kapitana kadry skomentował również Czesław Michniewicz.

Sonda
Który klub powinien wybrać Robert Lewandowski?

Michniewicz nie ma wątpliwości, co do Lewandowskiego

Selekcjoner biało-czerwonych w rozmowie z Interią zapytany został, czy Lewandowski poradzi sobie z całą presją wynikającą z obecnej sytuacji. - Nauczył się żyć w stresie. Ja nie mam żadnych obaw w jego przypadku - stwierdził stanowczo Michniewicz. Dodał jednocześnie, że to nie pierwszy raz, gdy wokół Lewandowskiego jest tak duże zamieszanie.

- Co pół roku przez media przetacza się sielanka "odejdzie-zostanie, zostanie-odejdzie". Robert na pewno już się do tego przyzwyczaił i nie wpłynie to na jego dyspozycję - ocenił. Forma Lewandowskiego będzie o tyle ważna, że w czerwcu Polska zagra mecze w Lidze Narodów przeciwko wymagającym rywalom i dobra dyspozycja napastnika na pewno będzie na wagę złota.

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze