Nadchodzi jego czas? Patryk Klimala ogolił się, przypakował i chce odpalić! [WIDEO]

2020-07-28 23:55 Sebastian Staszewski
Patryk Klimala
Autor: Łukasz Stepaniuk Patryk Klimala

Patryk Klimala (22 l.) strzelił dwie bramki w towarzyskim meczu Celticu Glasgow z Hibernian (3:1), a po spotkaniu trener Neil Lennon i szkockie media bardzo chwaliły polskiego napastnika. Utalentowany piłkarz do tej pory grał w barwach "The Bhoys" bardzo mało, ale zapowiada, że nadchodzi jego czas. - Nie wierzcie w plotki, że Klimala się skończył i zaraz wróci do Polski - mówi na kanale „Po Gwizdku”.

Były napastnik Jagiellonii wygląda teraz jak bramkarz z dyskoteki! Wszystko przez metamorfozę, którą przeszedł w czasie pandemii. Chudy do niedawna chłopak dziś przypomina kulturystę, a do tego ogolił głowę. - Nie chciałem być złym chłopcem, po prostu postawiłem na praktyczność. Ale muszę przyznać, że w czasie pandemii nadrobiłem zaległości fizyczne, które na początku były sporym problemem, bo w Szkocji na boisku często trzeba używać łokci. Dziś już nie narzekam na brak masy mięśniowej - zapewnia.

Transfer młodzieżowego reprezentanta Polski. Czy teraz będzie sprzyjała mu FORTUNA?

Młodzieżowemu reprezentantowi Polski siła i spryt przydają się również na macie. Od czasu do czasu trenuje MMA. To jego pasja. Treningi rozpoczął jeszcze w Białymstoku. - Podoba mi się adrenalina, uczucie, gdy stoję naprzeciwko rywala i wiem, że za chwilę mogę dostać w głowę. Wolę stójkę, bo w parterze zostałem kilkukrotnie wyjaśniony. Nie wyobrażam sobie jednak kariery w MMA - dodaje piłkarz, którego idolem jest Michał Materla.

Josip Juranović trafi do mistrza Polski? "To dobry zawodnik, poradzi sobie w Legii"

Jeszcze w ekstraklasie charakterny snajper imponował pewnością siebie. Potrafił oświadczyć prezesowi Jagiellonii Cezaremu Kuleszy, że wkrótce będzie grał w podstawowym składzie. I słowa dotrzymał. Teraz Klimala zapewnia, że regularnie będzie występował także w Celticu. - Jestem tego absolutnie pewien. I nie jest to pycha. Po prostu wiem, jaką wykonałem pracę i ile serca włożyłem w treningi. Wydaje mi się, że efektem tego muszą być szanse, które otrzymam - kończy.

Koszmar bramkarza Lecha Poznań. Holender wypada z gry na wiele miesięcy!

Najnowsze