Wojciech Szczęsny

i

Autor: Marek Zieliński/Super Express Wojciech Szczęsny po straconej bramce

Nie uwierzycie, co robi syn Szczęsnego. Marina wyjawiła wszystko, mało kto w Polsce tak potrafi

2021-10-19 19:55

Wojciech Szczęsny, wraz z piosenkarką Mariną, wychowują małego Liama, który budzi wielką ciekawość wśród fanów bramkarza Juventusu i piosenkarki. Okazuje się, że trzyletnie dziecko golkipera reprezentacji Polski przejawia wielki talent, którym mało kto może pochwalić się w Polsce. Istnieje nadzieja, że potomek byłego gracza Arsenalu zrobi wielką karierę.

Wojciech Szczęsny i Marina od trzech lat są rodzicami Liama Szczęsnego, który może w przyszłości pójść w ślady ojca i dziadka i zrobić wielką karierę w sporcie. Okazuje się jednak, że zainteresowania chłopca są dalekie od piłki nożnej, a on sam przejawia zdolności w zupełnie innej dyscyplinie, która nie cieszy się w Polsce wielką popularnością. Zdjęcia Mariny zdradzają jednak wszystko i niewykluczone, że o dziecku zrobi się głośno już za kilka lat.

Marcin Gortat powiedział o Bogu. Szczere wyznanie, to jest dla niego najważniejsze

Wojciech Szczęsny nie przekona Liama do piłki nożnej? Chłopiec ma zupełnie inne zainteresowania

O ile rodzina Szczęsnych kojarzy się polskim kibicom wyłącznie z piłką nożną, o tyle Liam może przerwać tradycję i zająć się zupełnie czym innym. Mimo że dziecko ma dopiero trzy lata, to już teraz pokazuje swoje zdolności w zupełnie innej dyscyplinie, która, mimo że należy do niezwykle prestiżowych, to nie ma w Polsce wielu entuzjastów. Zdjęcia opublikowane przez matkę chłopca - Marinę, zdradzają całą prawdę. Trzeba przyznać, że potomek bramkarza Juventusu ma niezwykły talent.

Wielki powrót do reprezentacji Polski? Paulo Sousa ma na celowniku piłkarza, prawda wyszła na jaw

Aby zobaczyć zdjęcia żony Wojciecha Szczęsnego i mamy Liama - Mariny Łuczenko, przejdź do galerii poniżej.

Marina Łuczenko chwali się pasją syna. Nie pójdzie w ślady ojca?

Okazuje się, że Liam Szczęsny jest wielkim miłośnikiem golfa. Mimo że dziecko ma dopiero trzy lata, to już teraz może pochwalić się nieprawdopodobnie dobrą techniką i celnymi uderzeniami. Sama Marina zdaje się być bardzo dumna z synka, co udowadnia publikacjami na swoich mediach społecznościowych. Czy Liam w przyszłości pozostanie przy golfie? A może pójdzie w ślady ojca i dziadka? O tym przekonamy się już za kilka lat,

Liam Szczęsny

i

Autor: instagram.com/marina_official
Sonda
Czy Liam Szczęsny zrobi karierę w golfie?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze