Wielki powrót do reprezentacji Polski? Paulo Sousa ma na celowniku piłkarza, prawda wyszła na jaw

2021-10-19 17:46
Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Paulo Sousa zdecyduje się na powołanie jednego z dawno niewidzianych reprezentantów Polski? Według informacji samego piłkarza Portugalczyk pozostaje z nim w kontakcie i możliwe, że już niebawem zdecyduje się dać pomocnikowi kredyt zaufania. Trzeba przyznać, że taki powrót wywołałby wielkie emocje wśród kibiców kadry narodowej.

Paulo Sousa zdecyduje się na ponowne powołanie dawno niewidzianego gracza? Portugalski szkoleniowiec miał kontaktować się z piłkarzem, który jeszcze do niedawna występował w kadrze narodowej. Pomocnik zdradził, że jest w stałym kontakcie ze sztabem kadry i czeka na to, aż selekcjoner go odwiedzi.

Skowrońska została zapytana o pokusy. Nie zamierza już tego robić, szczere wyznanie

Paulo Sousa zdecyduje się na ponowne powołanie gracza? Pomocnik o wszystkim opowiedział

W rozmowie z "Kanałem Sportowym" pomocnik Kajratu Ałmaty, Jacek Góralski stwierdził, że jest w stałym kontakcie ze sztabem Paulo Sousy, a sam Portugalczyk wyraził chęć, aby przylecieć do Kazachstanu i na własne oczy stwierdzić o przydatności Góralskiego do dalszej gry dla kadry Biało-Czerwonych. Sam piłkarz bardzo liczy na ponowne nawiązanie kontaktu.

- Po kontuzji rozmawiałem z selekcjonerem może dwa razy, ale mam stały kontakt z trenerem od przygotowania fizycznego. Chce przylecieć do Kazachstanu, by zobaczyć, w jakiej jestem formie i porozmawiać z trenerami klubowymi. Czekam na niego - zdradził były pomocnik Ludogorca w rozmowie z "Kanałem Sportowym".

Kibice Stocha mogą być wściekli! Ceny biletów na PŚ w Zakopanem zwalają z nóg, kosmos! Aby zobaczyć, ile zarabia Paulo Sousa, przejdź do galerii poniżej.

Góralski wierzy w dalsze powołania. Paulo Sousa da mu szansę?

Jacek Góralski w trakcie rozmowy z "Kanałem Sportowym" stwierdził, że liczy na to, że Paulo Sousa da mu szansę, ponieważ nadal jest w stanie  zaoferować kadrze narodowej bardzo dużo. Jak sam mówi, doszedł do siebie po kontuzji i chce nadal pokazywać się z jak najlepszej strony.

- Jestem gotowy w stu procentach. Jeśli tylko selekcjoner zadzwoni, to stawiam się na zgrupowaniu i będę w bardzo dobrej formie - mówił Góralski.

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć ponownie Jacka Góralskiego w reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze