Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Radzik / SUPER EXPRESS Robert Lewandowski

Nieprzyjemnie!

Nieprzyjemne obrazki przed meczem Polska – Walia. Do takich scen doszło pod hotelem w Cardiff! To martwi

Nasi piłkarze wystąpią w niedzielę 25 września w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Narodów. Biało-czerwoni w meczu Polska – Walia nie będą walczyć o start w play-offach, ale o pozostanie w Dywizji A tych europejskich rozgrywek. Niestety, przed spotkaniem doszło do niepokojących scen pod hotelem w Cardiff. Do takich scen doszło pod hotelem w Cardiff!

Nasi wysłannicy są już w Cardiff! Przemek Ofiara i Kamil Kacperczyk na YouTube’owym kanale Super Express Sport na bieżąco informują, co dzieje się wokół kadry w Walii. W sobotnie wczesne popołudnie piłkarze przyjechali do hotelu, gdzie czekała na nich garstka kibiców. Niestety, te obrazki, które oglądaliśmy po chwili nie należały do napawających optymizmem przed decydującą rywalizacją o pozostanie w Lidze Narodów. Przypomnijmy, że to jeden z ostatnich sprawdzianów przed mundialem w Katarze.

Legendarny Jacek Bąk zawsze słynął z modnych strojów. Dziś zmienił się nie do poznania!

Niepokojące obrazki przed Polska – Walia pod hotelem w Cardiff!

Jako pierwszy z autokaru wysiadł Czesław Michniewicz, a za jego plecami kolejne osoby – wśród nich oczywiście Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski i reszta kadry. Pod hotelem nie zgromadziło się wielu kibiców. Mimo to, żaden z piłkarzy nie postanowił się do nich zatrzymać, by przybić piątkę czy dać autograf…

- Robert Lewandowski nie podszedł, skwaszona totalnie mina trenera Czesława Michniewicza. Może to jest koncentracja przed meczem z Walią. Ważnym spotkaniem o utrzymanie w Lidze Narodów, ale i o odbudowanie wiary wśród polskich kibiców i w samych siebie. Mam nadzieję, że to nie jest taki problem mentalny piłkarzy naszej kadry. Na dwa miesiące przed mundialem to byłoby totalną tragedią – relacjonował zdarzenie podczas transmisji na żywo dziennikarz „Super Expressu” Przemek Ofiara.

Subskrybuj kanał Super Express Sport na YouTube! Tam na bieżąco informacje z Cardiff.

Kiedy mecz Polska – Walia w Lidze Narodów?

Spotkanie Polska – Walia w ramach rozgrywek Ligi Narodów odbędzie się w niedzielę, 25 września. Początek meczu o 20:45. Relacja na żywo z meczu Polska – Walia na Sport.se.pl. Zapraszamy!

Konferencja przed meczem Polska – Walia. Oglądaj na żywo! Michniewicz i Szczęsny odpowiedzą na pytania

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze