Niesłychane co wymyślił Piotr Zieliński dla swojego dziecka! Polacy mogą być wkurzeni!

2021-02-27 9:48 jwa
Piotr Zieliński
Autor: Cyfra Sport Piotr Zieliński

Piotr Zieliński już niedługo zostanie ojcem. Reprezentant Polski w piłce nożnej na co dzień mieszka we Włoszech, gdzie gra i trenuje w zespole Napoli. Wszystko wskazuje na to, że pomocnik doskonale czuje się na Półwyspie Apenińskim i nie można wykluczyć, że nawet po zakończeniu kariery osiądzie tam na stałe. Wskazują na to działania, jakie miał podjąć jeszcze przed narodzinami potomka jeden z liderów biało-czerwonej kadry. Wielu kibiców znad Wisły będzie w dużym szoku!

Piotr Zieliński już kilka lat temu uznał, że najlepszym miejscem na kontynuowanie swojej piłkarskiej kariery będą Włochy i tamtejsza Serie A. Gdy zawitał do Neapolu, szturmem wdarł się do wyjściowego składu Napoli i do dziś jest jednym z idoli tamtejszych kibiców. Jego przeciwnicy wciąż jednak przypominają, że Piotr Zieliński w reprezentacji Polski jest zawodnikiem zdecydowanie innym niż w klubie. Pomocnik w biało-czerwonych barwach nie rozwinął jeszcze skrzydeł na miarę swoich możliwości, ale cierpliwi fani wciąż liczą, że uda mu się to zrobić. Niektórzy będą zaskoczeni decyzją, jaką podjął piłkarz, będący dla wielu adeptów futbolu nad Wisłą wzorem do naśladowania.

Sprawdź: Artur Szpilka zdradził kulisy swojego seksu z Kamilą Wybrańczyk. Musi to robić w ten sposób. Trzeba było za to płacić!

Okazało się, że Piotr Zieliński zamierza przedsięwziąć spore zmiany w życiu prywatnym. Już niedługo na świat przyjdzie jego dziecko (w galerii poniżej znajdziecie całą historię ciąży ukochanej polskiego piłkarza). Niewykluczone, że potomek "Ziela" nie będzie wychowywał się w Polsce. Świadczyć może o tym informacja, jaka pojawiła się w mediach we Włoszech.

Zobacz: Wymierzyli kibicom potężny cios w serca. Zabrano im wszystko, nawet tę najmniejszą szansę

Na Półwyspie Apenińskim pojawiła się informacja, która każe sądzić, że rodzina Zielińskich nie myśli o powrocie do Polski. Być może nawet po zakończeniu piłkarskiej kariery Piotr Zieliński i jego rodzina pozostaną w ciepłym klimacie Neapolu.

Dziennikarze z południa Europy ustalili, że Piotr Zieliński zaczął ubiegać się o włoskie obywatelstwo. Oczywiście, wciąż występowałby w barwach reprezentacji Polski, ale posiadanie drugiej narodowości ułatwiłoby mu na pewno wiele urzędowych spraw.

Fani z Polski mogą być jednak szczególnie zaskoczeni decyzją Zielińskiego odnośnie dziecka. Otóż wygląda na to, że piłkarz marzy o tym, by pociecha także miała obywatelstwo Włoch. Dla części biało-czerwonych fanów z pewnością będzie to trudne do zrozumienia.

Sprawdź: Mariusz Pudzianowski stanął w jednym rzędzie z Piłsudskim czy Mickiewiczem. Czekał latami i wreszcie się udało

Z przekazanych informacji wynika, że Piotr Zieliński rozpoczął już nawet działanie w kierunku spełnienia swojego planu. Piłkarz rzekomo przystąpił już do egzaminu z języka włoskiego na Uniwersytecie w Neapolu.

Sprawdź: Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w... Polsce?! Zaskakujący pomysł Zbigniewa Bońka

Tomaszewski GRZMI: Zieliński w kadrze to MIERNOTA | Super Sport
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze