Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Niezwykłe spotkanie Czesława Michniewicza w Nowym Jorku. Nie uwierzycie, na kogo wpadł na skrzyżowaniu

2022-04-23 14:10

Czesław Michniewicz przyzwyczaił kibiców do nienagannej dyscypliny pracy, która w reprezentacji wiąże się m.in. z wieloma podróżami. Ostatnio selekcjoner postanowił wybrać się za ocean, gdzie spotyka się z potencjalnymi kadrowiczami i stara się zrozumieć ich sytuację. Jednak pomiędzy kolejnymi meczami ma także czas na zwiedzanie Stanów Zjednoczonych, a podczas przechadzki po Nowym Jorku wpadł na prawdziwą legendę.

Michniewicz został selekcjonerem reprezentacji pod koniec stycznia i błyskawicznie rozpoczął mocną pracę nad przygotowaniem zespołu do walki o mistrzostwa świata. Początkowo miał stworzyć drużynę na półfinał baraży przeciwko Rosji, ale w związku z rozpoczęciem przez ten kraj wojny w Ukrainie zyskał kilka dni. Skupił się na finale ze - jak się okazało - Szwecją, a jednym z działań podjętych przez 52-latka było mnóstwo podróży do piłkarzy grających za granicą. Włożony przez niego wysiłek przyniósł skutek, gdyż Biało-Czerwoni wygrali 2:0 i zagrają w listopadzie na mistrzostwach świata. W Katarze Michniewicz będzie rywalizował z Argentyną, Meksykiem i Arabią Saudyjską, więc już teraz rozpoczął przygotowania do najważniejszej piłkarskiej imprezy. Obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie spotyka się z występującymi w MLS Polakami.

Będzie nowe powołanie w reprezentacji Polski? Michniewicz pokazał coś bardzo ważnego, zdjęcie wywołuje emocje

W galerii poniżej dowiesz się, jakie wykształcenie ma Jakub Błaszczykowski:

Michniewicz wpadł na ulicy na legendę

Ostatnio zrobiło się głośno, bowiem selekcjoner reprezentacji Polski spotkał się z utalentowanym Gabrielem Słoniną, który posiada podwójne obywatelstwo. Od pewnego czasu dyskutowało się o jego przyszłości, a Michniewicz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Wręczył bramkarzowi Chicago Fire bluzę reprezentacji i podobno zaprosił go na czerwcowe zgrupowanie! Wcześniej były trener m.in. Legii Warszawa oglądał też mecz z udziałem Adama Buksy i Karola Świderskiego, ale pomiędzy obowiązkami znajduje czas na przyjemności. Podczas spaceru po Nowym Jorku spotkał... Tomasza Adamka!

Dramat reprezentanta Polski! Spełnił się czarny scenariusz, trwa zła passa Biało-Czerwonych

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy MŚ 2022?

Legendarny pięściarz mieszka na co dzień w Stanach Zjednoczonych, jednak mało kto mógł spodziewać się takiego spotkania. Tym bardziej, że Michniewicz i Adamek zrobili sobie zdjęcie na nowojorskim skrzyżowaniu! Selekcjoner zamieścił je w mediach społecznościowych z wymownym opisem. "Spotkanie w "narożniku" w Nowym Jorku z Tomkiem Adamkiem" - napisał 52-latek. Obu panom towarzyszył uśmiech, a spotkanie za oceanem z pewnością było dla nich miłą chwilą.

Jan Tomaszewski: Zachowanie Michniewicza to skandal!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze