Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Będzie nowe powołanie w reprezentacji Polski? Michniewicz pokazał coś bardzo ważnego, zdjęcie wywołuje emocje

2022-04-20 11:18

Czesław Michniewicz postanowił pokazać coś ważnego. Selekcjoner reprezentacji Polski zdaje się już teraz szukać nowych nazwisk, które mogłyby zasilić drużynę narodową Polski. Okazuje się, że selekcjoner odwiedził wielki talent polskiej i amerykańskiej piłki - Gabriela Słoninę i postanowił wręczyć mu bluzę bramkarską drużyny narodowej. Czy tak cenny podarek sprawi, że golkiper Chicago Fire zdecyduje się na grę dla Biało-Czerwonych?

Czesław Michniewicz zaskoczył kibiców reprezentacji Polski. Selekcjoner odwiedził wielki talent polskiej i amerykańskiej piłki, przekazując mu bluzę kadry narodowej Polaków. Czy taki gest ze strony Michniewicza sprawi, że Gabriel Słonina zdecyduje się na grę dla Biało-Czerwonych?

Piotr Zieliński otrzymał mocny cios. Legenda Napoli nie miała dla niego litości. To musiało zaboleć

Czesław Michniewicz odwiedził Gabriela Słoninę. Przekazał mu niezwykły podarek

Czesław Michniewicz postanowił spełnić swoją obietnicę i spotkał się z bramkarzem Chicago Fire, Gabrielem Słoniną. Zawodnik, który w tym sezonie prezentuje znakomitą dyspozycję w barwach przedstawiciela MLS był już skuszony przez reprezentację USA powołaniem do seniorskiej drużyny. Mimo powołania Słonina nie zagrał w kadrze, więc nie zamknęło mu to występów w drużynie "Biało-Czerwonych". Selekcjoner odwiedził piłkarza i przekazał mu koszulkę bramkarską reprezentację narodowej. Czy koszulka z orzełkiem na piersi sprawi, że zawodnik będzie coraz bliżej polskiej drużyny narodowej? Czas pokaże, ale sam Michniewicz nie ukrywa zadowolenia ze spotkania, co zostało zaprezentowane na profilu "ŁączyNasPiłka" na Instagramie.

Fabian Drzyzga wyłożył kawę na ławę. Nie ukrywa rozczarowania, zdradził kulisy rozmów z Nikolą Grbiciem

Co ze Słoniną? Dziennikarze nalegają na powołanie piłkarza

Mimo że bramka reprezentacji Polski zdaje się mieć bardzo silną obstawę w postaci Wojciecha Szczęsnego, Łukasza Skorupskiego, Kamila Grabary, czy Bartosza Drągowskiego, to wielu ekspertów apeluje do Michniewicza, aby ten namówił Słoninę na grę dla Polski.

- Zacznę obsesyjnie. Pewne rzeczy trzeba rozstrzygnąć raz na zawsze i sądzę, że takie powołanie do pierwszej reprezentacji Polski dla Słoniny byłoby wizą wbitą w jego paszport, żeby nie stracić tego chłopaka - powiedział Mateusz Borek.

Sonda
Czy Gabriel Slonina zagra w przyszłości w dorosłej reprezentacji Polski?
Sonda
Czy Czesław Michniewicz będzie dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
Najnowsze