Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Zaczynają się łamać?

Obrzydliwe zachowanie wiceprezydentów UEFA! Chodzi o Rosję, znamy stanowisko Zbigniewa Bońka

2023-09-30 9:54

Wojna na Ukrainie trwa od wielu miesięcy, ale temat nie wzbudza już tak dużego zainteresowania, jak na samym początku rosyjskiej inwazji. Mimo to, wciąż w większości dyscyplin sportowcy nie mają prawa startów na międzynarodowych imprezach. Coraz więcej wskazuje na to, że w tej sprawie niedługo złamie się UEFA. Wiemy, jakie jest stanowisko w tej sprawie wiceprezydentów UEFA, w tym Zbigniewa Bońka.

W momencie wybuchu wojny na Ukrainie, która została wywołana przez inwazję Rosji na terytorium tego kraju, większość sportowców została wykluczona z rywalizacji na arenie międzynarodowej. Rosja próbowała bezskutecznie zorganizować także duże wydarzenia sportowe w swoim kraju, ale poza bliskimi współpracownikami nikt nie zdecydował się do nich przyjechać.

Uszy nam zwiędły słysząc, co Taco Hemingway zarapował o Lewandowskim. Tak to poszło w świat, kibicowi to nie przystoi

Na tym wykluczeniu skorzystali także Polacy, którzy nie musieli grać z Rosją w barażach eliminacji Euro 2021. Niestety, coraz więcej wskazuje na to, że już niedługo piłkarze z tego kraju będą mogli wrócić do gry w europejskich pucharach czy eliminacjach Euro czy mistrzostw świata.

Wiceprezydenci UEFA przywrócą Rosję do gry? Boniek jest przeciwko!

Wiceprezydentów UEFA jest wielu, wśród nich jest także były wybitny reprezentant Polski i były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Podczas ostatnich obrad doszło do dyskusji na temat gry młodych Rosjan w turniejach organizowanych przez UEFA.

Jak informuje „Sky”, dwóch wiceprezydentów Europejskiej Federacji Piłkarskiej było za powrotem rosyjskich sportowców do rywalizacji międzynarodowej. Byli to Szwed Karl-Erik Nilsson oraz Włoszka Gabriele Gravina.

Przeciwko była trójka - David Gill, Laura McAllister i Zbigniew Boniek.

Jan Tomaszewski usłyszał nazwisko Lewandowskiego i wypalił! Tak nazwał "Lewego" na wizji, nie mógł inaczej

TOMASZEWSKI ZOBACZYŁ KONFERENCJĘ KADRY I ZŁAPAŁ SIĘ ZA GŁOWĘ. "BOŻE, DO CZEGO TO DOSZŁO?!"
Sonda
Czy rosyjscy i białoruscy sportowcy powinni wrócić do rywalizacji?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze