Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa jako selekcjoner reprezentacji Polski

Paulo Sousa tym razem przeholował! Były selekcjoner reprezentacji Polski został na lodzie, nie będzie happy endu

2022-06-29 15:46

Po tym, jak Paulo Sousa został zwolniony z Flamengo po niecałym pół roku trenowania brazylijskiej ekipy pojawiły się doniesienia, że były selekcjoner reprezentacji Polski ma objąć stery kolejnej reprezentacji - tym razem kadry Egiptu. Jak się jednak okazuje, Portugalczyk nadal pozostanie bezrobotny, bowiem przeholował i miał oczekiwać warunków nie do spełnienia.

Paulo Sousa, który porzucił tuż po Świętach Bożego Narodzenia reprezentację Polski na rzecz brazylijskiego Flamengo nie pocieszył się zbyt długo swoim stanowiskiem i już po niecałych sześciu miesiącach władze klubu straciły do niego cierpliwość. Raz po raz pojawiały się w ostatnich miesiącach kolejne doniesienia, że Portugalczyk nie spełnia pokładanych w nim nadziei, a poza tym nie dogaduje się zbyt dobrze z zawodnikami. Czarę goryczy przelały występy Flamengo, które były dalekie od tych, jakich oczekiwały władze klubu, co w konsekwencji sprawiło, że na początku czerwca Paulo Sousa pożegnał się ze stanowiskiem. Błyskawicznie jednak pojawiły się doniesienia, że Portugalczyk znów ma być selekcjonerem reprezentacji - tym razem Egiptu. Wszystko wskazuje jednak na to, że to już nieaktualne i ekipa z Afryki nie zdecyduje się na zatrudnienie Sousy. 

Kamil Grosicki dostał piekielnie niewygodne pytanie od fanów. Internauci już nie wytrzymali, musieli znać odpowiedź

Sprawdźcie, ile w reprezentacji Polski zarabiał Paulo Sousa, klikając w galerię zdjęć poniżej

Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!

Paulo Sousa nie poprowadzi reprezentacji Egiptu. Sensacyjne doniesienia w sprawie byłego trenera Polaków

Były reprezentant Egiptu, Mido ujawnił dość enigmatycznie, ze rozmowy pomiędzy Sousą i egipskim związkiem piłkarskich zakończyły się fiaskiem, bowiem Portugalczyk miał zażądać rzeczy niemożliwych. Dziennikarze portalu "masrawy.com: poinformowali z kolei, że były selekcjoner reprezentacji Polski miał oczekiwał wynagrodzenia na poziomie 170 tysięcy dolarów miesięcznie, a do tego zatrudnienia aż sześciu asystentów. Takie wymagania miały sprawić, że Egipcjanie podziękowali Sousie i zerwali negocjacje. 

Ewa Bilan-Stoch usłyszała paskudne słowa, po których wiele kobiet by się załamało. Ogarnęła ją złość, musiała coś udowodnić

QUIZ. Paulo Sousa: Ile zapamiętasz z jego kadencji?

Pytanie 1 z 11
Kogo zastąpił na stanowisku selekcjonera Paulo Sousa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze