Paulo Sousa zaszczepił się na Stadionie Narodowym

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa zaszczepił się na Stadionie Narodowym

Paulo Sousa zaszczepił się na Stadionie Narodowym! Ważny apel trenera reprezentacji Polski

2021-05-03 15:51

Ostatnie mecze reprezentacji Polski podczas eliminacji do zbliżających się mistrzostw świata pełne były zawirowań związanych z testami na koronawirusa przeprowadzanymi wśród piłkarzy i członków sztabu trenerskiego "Biało-czerwonych". Aby w przyszłości uniknąć tego typu sytuacji, podjęto decyzję o zaszczepieniu wszystkich zawodników oraz pracowników polskiej kadry. Jako jeden z pierwszych, swoją dawkę preparatu przyjął na Stadionie Narodowym Paulo Sousa, który przy okazji zwrócił się z ważnym apelem do wszystkich Polaków.

Kibice reprezentacji Polski, a także zawodnicy i członkowie sztabu trenerskiego "Biało-czerwonych" przekonali się na własnej skórze, jak trudne jest rozgrywanie tak ważnych spotkań jak mecze eliminacji do mistrzostw świata podczas ogólnoświatowej pandemii. Aby uniknąć problemów w przyszłości oraz wyłączenia z najważniejszych spotkań nadchodzącego EURO kluczowych zawodników w kadrze Paulo Sousy, podjęto decyzję o zaszczepieniu wszystkich zawodników oraz członków sztabu trenerskiego "Biało-czerwonych". Jak jeden z pierwszych, którzy skorzystali z tej okazji, szczepieniu poddał się portugalski selekcjoner Polaków, który przyjął swoją dawkę preparatu na Stadionie Narodowym w poniedziałek 3 maja. Przy okazji Paulo Sousa po zaszczepieniu zwrócił się do wszystkich kibiców polskiej kadry z bardzo ważnym przekazem, dotyczącym oczywiście szczepionek.

Paulo Sousa zachęca do szczepienia

- Jestem naprawdę szczęśliwy, że podjęto decyzję, aby wszyscy zostali zaszczepieni, piłkarze i sztab. Dzięki temu będziemy mogli skupić się wyłącznie na treningach i meczach, by dobrze reprezentować Polskę. Każdy z nas powinien przyjąć szczepienie po to, by nasza codzienność wróciła do normalności, a zatem... szczepmy się - powiedział po przyjęciu szczepionki selekcjoner polskiej kadry. 

W takich luksusach zamieszka Lewandowski i spółka przed EURO 2021. Ten widok zapiera dech w piersiach, oto baza Polaków na EURO 2021

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Ostatnie przygotowania przed EURO

Już za nieco ponad miesiąc polska reprezentacja rozpocznie swoje zmagania na EURO 2021. Zanim jednak do tego dojdzie, piłkarze prowadzeni przez trenera Paulo Sousę rozegrają w Gdańsku dwa mecze towarzyskie z Rosją oraz Islandią, kolejno 1 i 8 czerwca. Następnie na "Biało-czerwonych" czekać będą mecze ze Słowacją, Hiszpanią oraz Szwecją 14, 19 i 23 czerwca. Pierwsze i ostatnie spotkanie w grupie, Polacy rozegrają w Sankt Petersburgu, natomiast mecz z Hiszpanią odbędzie się w Sewilli. 

Zbigniew Boniek pokazał zdjęcie sprzed lat. Obrazki, które teraz są nie do wyobrażenia, aż łezka się w oku kręci

Sonda
Paulo Sousa - czy to dobry trener dla Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze