Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Piłkarz z drugiej ligi włoskiej domaga się powołania do kadry! Co zrobi Sousa?

2021-09-13 19:21

Paulo Sousa będzie miał dylemat? Po udanym zgrupowaniu reprezentacji Polski, w którego trakcie Biało-Czerwoni pokonali Albanię i San Marino, a także zremisowali z Anglią, swoją gotowość do powołania wskazuje jeden z Polaków, występujących na co dzień we włoskiej Serie B. Czy Portugalczyk da szansę pokazać się zawodnikowi?

Reprezentacja Polski będzie miała nowego gracza? Po udanym, wrześniowym zgrupowaniu kadry, swoją gotowość do gry dla Biało-Czerwonych zgłosił gotowość piłkarz, który występuje we włoskiej Serie B. Piłkarz twierdzi, że bardzo liczy na zaufanie ze strony Portugalczyka i wskazuje, że może zrobić o wiele więcej, niż piłkarze, którzy do tej pory byli powoływani do kadry przez byłego gracza reprezentacji Portugalii.

Dawid Kubacki zabrał córkę na niezwykłą wycieczkę. Mała Zuzia była zafascynowana!

Reprezentacja Polski doczeka się nowego piłkarza? Zawodnik zgłasza gotowość

Piłkarzem, który zgłasza swoją gotowość co do występów w barwach reprezentacji Polski, jest Filip Jagiełło. Piłkarz, grający w barwach Brescii jest wyróżniającą się postacią drugiej ligi włoskiej i w trakcie rozgrywek 2021/2022 zanotował już dwa trafienia, jak też asystę. W trakcie wywiadu z "Kanałem Sportowym" przyznał, że czuje się gotowy, aby dostać powołanie.

- Mam ambicje i bardzo chciałbym zostać powołany do kadry. W środku pola jest duża konkurencja. Nie wiem, czy trener Sousa bacznie obserwuje Serie B. Nie uważam, że obecnie jestem gorszy od pozostałych zawodników (...) Przez ostatnie 2,5 roku wykonałem duży krok do przodu. Brescia to klub, który jest szanowany we Włoszech. Ja się cały czas rozwijam i mam z tyłu głowy powołanie do drużyny narodowej - powiedział Jagiełło.

Wiemy, kiedy Fabiański rozegra ostatni mecz w kadrze! Mamy potwierdzenie

Bartosz Kurek: Rosjanie łatwo skóry nie sprzedadzą

Jagiełło czuje się tak dobry, jak reszta piłkarzy kadry

Zawodnik Brescii nie ukrywa, że czuje, że ma takie samo, albo wręcz lepsze umiejętności, niż piłkarze, którzy do tej pory byli powoływani przez Paulo Sousę do reprezentacji Polski.

- Na ten moment to może się nie wydarzyć, bo selekcjoner ma inne pomysły i stawia na innych zawodników. Ja jednak uważam, że mam od niektórych z nich większe umiejętności - mówi Filip Jagiełło.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze