Rafał Gikiewicz

i

Autor: Cyfra Sport Rafał Gikiewicz

Rafał Gikiewicz zaatakowany przez młodszego kolegę. Nie szczędził litości, mocne słowa

2021-09-24 15:53

Rafał Gikiewicz został bezpardonowo zaatakowany przez młodszego kolegę! Zawodnik występujący w Augsburgu musiał nasłuchać się słów od strony talentu polskiej piłki - Kamila Grabary. Zawodnik, występujący w FC Kopenhadze nie miał litości dla starszego golkipera i powiedział szczerze, co o nim sądzi. Padły wyjątkowo mocne słowa.

Rafał Gikiewicz musiał zmierzyć się z falą krytyki wylaną przez młodszego kolegę! Kamil Grabara, który występuje na co dzień w FC Kopenhadze, nie miał litości dla bramkarza Augsburga i zaatakował go w trakcie trwania programu "Foot truck" na YouTubie. Takiego ataku ze strony byłego golkipera Liverpoolu i Huddersfield nie mogliśmy się spodziewać.

Ewa Bilan-Stoch szczerze o modlitwie i Bogu. Tak traktuje się religię w domu Kamila Stocha

Kamil Grabara atakuje Gikiewicza. Nie miał litości

Grabara jest zdania, że Rafał Gikiewicz poprzez swoją aktywność w mediach potrafi być irytujący. Jako przykład podał wypowiedzi bramkarza na temat napastnika Fortuny Düsseldorf, Dawida Kownackiego, który niejednokrotnie był krytykowany przez bramkarza Augsburga.

- Fajnie, jak masz jaja wymieniać kogoś z nazwiska. Ale nie możesz mówić, że Dawid Kownacki ch*ja grał w Bundeslidze. Nie możesz mówić do gościa, który robi podcast, że Płacheta zagrał od ciebie 210 minut więcej w tym sezonie. To są obcesowe rzMiej jakiś instynkt. Fajnie powiedzieć coś brutalnie prawdziwego. To jest niesmaczne z jego ust. On myśli, że jest fajny. Nie chciałbym, żeby on czuł się zbyt ważny, że o nim mówię, Ja mogę być wk*rwiający. Ale on jest pięć razy bardziej. To jest ten problem. Nie mam nic do tego gościa, ale on jest wszędzie zapraszany, może dla beki albo dla kontrowersji. Szkoda mi go trochę, to jest dorosły facet, on powinien inaczej patrzeć na świat. Gdyby stanął tu teraz Rafał Gikiewicz i Dawid Kownacki... Gdyby o mnie mówił takie rzeczy, to mógłby dostać w tubę. On sam sobie robi krzywdę - mówił w "Foot trucku" Kamil Grabara.

Legenda reprezentacji ostro o Vitalu Heynenie. Bezpardonowy atak, wskazał wielką wadę Belga Aby zobaczyć zdjęcia Rafała Gikiewicza, przejdź do galerii poniżej.

Grabara kpi z Gikiewicza. Nie ma dla niego litości

Kamil Grabara jest zirytowany także zachowaniem Gikiewicza, kiedy to dochodzi do powołań w reprezentacji Polski. Jak sam mówi, narzekania bramkarza Augsburga są zupełnie bezpodstawne.

On ma po każdych powołaniach pretensje, że nie jedzie. To co by było, gdyby pojechał? On wie, że byłby trójką i nosiłby piłki. Dla mnie to byłoby uwłaczające. Ja bym nie umiał się tak zachowywać - mówi Grabara.

Sonda
Czy Rafał Gikiewicz przydałby się reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze