Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski zagra mecz towarzyski w miejsce spotkania z Rosją! Mamy oficjalny komunikat

2022-03-14 18:24

PZPN przekazał pilne informacje w sprawie organizacji meczu towarzyskiego. Okazuje się, że kadra Czesława Michniewicza stoczy towarzyski bój ze Szkocją, w terminie który miał być zarezerwowany dla spotkania przeciwko Rosji. Wiemy już, że mecz między Polakami a Szkotami zostanie rozegrany 24 marca na stadionie Hampden w Glasgow.

Reprezentacja Polski znalazła rywala w miejsce Rosji. Polacy, którzy 24 marca mieli zagrać przeciwko "Sbornej" na stadionie moskiewskiego Dynama, zagrają ostatecznie w meczu towarzyskim przeciwko Szkocji, o czym poinformował w specjalnym komunikacie Polski Związek Piłki Nożnej.

Zakrapiana impreza piłkarzy Legii w środku nocy. Czwarta rano, drogi alkohol i piękne dziewczyny [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Reprezentacja Polski znalazła rywala w miejsce Szkocji. Mamy oficjalny komunikat

W związku z sankcjami nałożonymi na Rosję stało się jasne, że Polacy nie będą grali ze "Sborną" w barażach mistrzostw świata w Katarze. Zamiast tego pojawiła się opcja rozegrania spotkania towarzyskiego ze Szkocją, która miała grać z Ukrainą i okazuje się, że do spotkania między reprezentacjami ostatecznie dojdzie.

- Biało-czerwoni mieli pierwotnie 24 marca zagrać w Moskwie z reprezentacją Rosji w barażach eliminacji mistrzostw świata, ale Międzynarodowa Federacja Piłkarska (FIFA) – na skutek dyskwalifikacji Rosji po agresji tego kraju na Ukrainę – przyznała Polsce wolny los. Drużyna selekcjonera Czesława Michniewicza od razu uzyskała promocję do finału ścieżki barażowej, w którym 29 marca 2022 roku zmierzy się na Stadionie Śląskim w Chorzowie ze zwycięzcą spotkania Szwecja – Czechy. Reprezentacja Szkocji miała z kolei w tym terminie zaplanowany mecz barażowy z Ukrainą, lecz FIFA przełożyła go na czerwiec. - czytamy na portalu "Łączy nas Piłka".

Adam Małysz wsiadł do statku i nie mógł się powstrzymać. Pokazał potężne cacko, naprawdę wielka sztuka

Więcej informacji wkrótce.

Polacy wyjadą do Szkocji. Podano miejsce spotkania

Jak czytamy w oświadczeniu opublikowanym przez portal "Łączy Nas Piłka", mecz między Polakami a Szkotami w ramach starcia towarzyskiego rozegrany zostanie na stadionie narodowym Szkotów, a więc Hampden Park w Glasgow. 

- Spotkanie towarzyskie Szkocja – Polska odbędzie się 24 marca o godzinie 20:45 na Hampden Park w Glasgow. - czytamy w oświadczeniu PZPN.

Sonda
Kto wygra mecz Polska - Szkocja?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze