Reprezentacja Polski w Opalenicy

i

Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS

Reprezentanci Polski już w Opalenicy! Zaczęli od testów na koronawirusa [ZDJĘCIA]

2021-05-24 15:46

Czas rozpocząć misję pod tytułem "mistrzostwa Europy"! Po weekendowym zakończeniu rozgrywek ligowych w Europie, do Polski sukcesywnie zaczęli zjeżdżać się reprezentanci powołani przez selekcjonera Paulo Sousę. Najbliższy czas kadrowicze spędzą w Opalenicy, gdzie mogą liczyć na iście mistrzowskie warunki w kwestii przygotowań do Euro. Sami zobaczcie, jak prezentują się wybrańcy portugalskiego szkoleniowca!

Za nami bardzo emocjonujący sezon w całej piłkarskiej Europie. W wielu ligach rozstrzygnięcia zapadały na samym finiszu, a dodatkowo nie brakowało niespodzianek. Mistrzem Hiszpanii zostało Atletico Madryt, we Francji triumfował LOSC Lille, we Włoszech tytuł zgarnął Inter Mediolan. Nic jednak nie zmieniło się w Niemczech. Tam jak zawsze na swoim postawił Bayern Monachium. Bawarczycy z Robertem Lewandowskim w składzie zapewnili sobie obronę patery na kilka kolejek przed końcem, a sam "Lewy" zdołał strzelić 41 bramek w sezonie i pobić rekord należący do Gerda Muellera.

Pełna koncentracja

Ale teraz pełne skupienie i koncentracja przenoszą się już na mistrzostwa Europy. Od końcówki maja Polacy przygotowują się do tego turnieju w Opalenicy, aby trafić z formą na połowę czerwca i wyzwania najpierw w postac grupowych pojedynków ze Słowacją, z Hiszpanią i ze Szwecją. Nad dyspozycją zamierzają pracować już od poniedziałku, sukcesywnie zjawiając się w wielkopolskiej miejscowości. W kraju pojawił się już chociażby kapitan kadry i największa gwiazda drużyny, Robert Lewandowski. Tak kadrowicze prezentowali się na miejscu! Wszystko zaczęło się od testów na koronawirusa.

Pozostaje już tylko i wyłącznie trzymać kciuki za to, że kadrowiczom uda się wypracować jak najlepszą formę przed rozpoczynającym się wkrótce turniejem. Robert Lewandowski jest głodny kolejnych sukcesów, a to samo z pewnością można powiedzieć o wszystkich jego kolegach!

Piłkarze przyjechali do Opalenicy! Musieli przejść testy na koronawirusa!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze