Tymoteusz Puchacz, Adam Buksa

i

Autor: Cyfra Sport Tymoteusz Puchacz, Adam Buksa

Walczy o mundial

Reprezentant Polski opuści Berlin? Wielokrotny mistrz Czech złożył ofertę

2022-08-22 21:47

Tymoteusz Puchacz wciąż nie zdobywa uznania swojego trenera w Unionie Berlin. Coraz bardziej możliwe staje się kolejne wypożyczenie obrońcy reprezentacji Polski.

23-letni Puchacz w żadnym z trzech pierwszych meczów Bundesligi nie znalazł się w kadrze meczowej Unionu. Nie wróży to nic dobrego reprezentantowi Polski, zwłaszcza w obliczu tegorocznego mundialu. Wątpliwe jest, żeby selekcjoner wziął na największą imprezę piłkarską zawodnika bez praktyki meczowej. Wiele wskazuje na to, że Puchacz opuści Berlin i uda się na kolejne wypożyczenie. Drugą część ubiegłego sezonu spędził na tych zasadach w tureckim Trabzonsporze. Jan Sławiński na antenie „Kanału Sportowego” poinformował, że jest klub zainteresowany pozyskaniem 12-krotnego reprezentantem Polski - Wiemy, że Tymek chce odejść z Unionu Berlin. Szuka sobie klubu, w którym po prostu będzie mógł regularnie grać. Wiemy, że zgłasza się do niego Sparta Praga. On chce być od pierwszej kolejki podstawowym wyborem trenera - powiedział Sławiński.

Cristiano Ronaldo podjął ważną decyzję. Znamy najbliższą przyszłość portugalskiego gwiazdora

Super Express również potwierdził, że klub z Pragi jest mocno zainteresowany wypożyczeniem Puchacza, a decyzja będzie należała do piłkarza. Sparta grała w tym sezonie w Lidze Konferencji Europy, ale z marnym skutkiem, bo została wyeliminowana w 2.rundzie eliminacji przez norweski Viking Stavanger.

Dramat kapitana Cracovii. Czeka go długie leczenie, stracił szanse na mundial

Najnowsze