Matty Cash

i

Autor: Cyfrasport Matty Cash

Kuriozalny błąd

Reprezentant Polski zaliczył solidną wtopę! Wystarczyły dwa słowa, publiczna wpadka

2022-09-23 15:01

Reprezentacja Polski nie popisała się w czwartkowym meczu Ligi Narodów z Holandią. Biało-Czerwoni byli tłem dla rywali i przegrali na własnym stadionie 2:0. Na boisku zabrakło m.in. Matty'ego Casha, który z powodu kontuzji nie pojawił się na zgrupowaniu. Mimo to, dopingował kolegów z drużyny przed telewizorem i... zaliczył solidną wtopę. Wystarczyły dwa słowa, które rzucił publicznie.

Nastroje kibiców przed meczem z Holandią były bojowe, ale nie przełożyło się to na przebieg meczu. Polscy piłkarze mieli ogromne problemy, by stworzyć zagrożenie pod bramką rywali, a ci w łatwy sposób strzelili im dwie bramki. Słaby występ Biało-Czerwonych został skwitowany głośnymi gwizdami po zakończeniu meczu, a atmosfera wokół kadry na dwa miesiące przed mistrzostwami świata wyraźnie osłabła. Posada Czesława Michniewicza zaczęła być podważana, ale zanim nadejdzie mundial, Polacy zagrają jeszcze o utrzymanie w dywizji A Ligi Narodów. Już w niedzielę zmierzą się na wyjeździe z Walią i to ten mecz rozstrzygnie kwestię utrzymania w elicie. Niestety, także w tym spotkaniu nie wystąpi Matty Cash, który leczy kontuzję. Boczny obrońca wychowany w Anglii wspiera kolegów na odległość, jednak nie uniknął solidnej wpadki.

Czesław Michniewicz zwolniony po Polska - Holandia? To byłby wstrząs! Jan Tomaszewski mówi, że to ostatni moment

Internet był bezlitosny po meczu Polska - Holandia. Memy mówią wszystko!

Matty Cash zaliczył solidną wtopę! Wystarczyły dwa słowa rzucone publicznie

Piłkarz Aston Villi otrzymał polski paszport pod koniec października zeszłego roku i robi wszystko, żeby nauczyć się naszego języka. Jednak ten nie należy do najprostszych i w dalszym ciągu sprawia Cashowi pewne problemy. Ostatnio objawiło się to podczas meczu Polska - Holandia, gdy 25-latek chciał przekazać kolegom słowa wsparcia. Wykorzystał w tym celu media społecznościowe, ale nie uniknął wpadki w podpisie do zdjęcia sprzed telewizora. Najprawdopodobniej zawiódł go internetowy tłumacz.

Wojciech Szczęsny ucierpiał po starciu z Holendrem. Wiemy, co z jego zdrowiem

Jan Tomaszewski grzmi po porażce Polaków: Krew mnie zalewa

7-krotny reprezentant Polski, który strzelił gola w pierwszym meczu z Holandią, napisał do kolegów "chodźcie chłopcy". Brzmi to bardzo dziwnie, ale wynika to z błędnego tłumaczenia angielskiego zwrotu "come on, boys", którym dodaje się otuchy. Poprawnym tłumaczeniem na polski byłoby np. "do boju, chłopaki!", jednak Cash pospieszył się z opublikowaniem wiadomości. Ta natychmiast rozniosła się wśród kibiców w internecie i wywołała sporo śmiechu.

Matty Cash wpadka językowa

i

Autor: Instagram/Matty Cash Matty Cash wpadka językowa
Sonda
Czy Polska utrzyma się w dywizji A Ligi Narodów?
Najnowsze