Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfrasport Wojciech Szczęsny

Szczęsny poturbowany

Wojciech Szczęsny ucierpiał po starciu z Holendrem. Wiemy, co z jego zdrowiem

2022-09-23 14:02

Wojciech Szczęsny nie będzie dobrze wspominał ostatniego meczu reprezentacji. Robił co mógł, ale był praktycznie bezradny przy bramkach dla rywali, a w samej końcówce został ostro poturbowany przez Weghorsta. Polak tak był wściekły na zachowanie rywala, że aż ruszył do niego i zaczął go popychać. Teraz wiadomo, że golkiper Juventusu dość mocno ucierpiał w tym starciu.

Reprezentacja Polski zaprezentowała się bardzo słabo w spotkaniu z Holandią i choć przegrała tylko 0:2, to została bardzo ostro skrytykowana przez większość dziennikarzy i ekspertów. Wszystko dlatego, że styl gry pozostawiał bardzo wiele do życzenia, pomijając już samy wynik starcia. W końcówce spotkania mogliśmy dodatkowo jeszcze stracić swojego golkipera numer jeden, Wojciecha Szczęsnego. Bramkarz reprezentacji Polski rzucił się po piłkę zagraną do Weghorsta. Zawodnik gości nie odpuszczał do końca i w biegu trafił Szczęsnego w rękę oraz głowę. Polak był tak zły, że rzucił się z rękoma na rywala. Obaj za swoje zachowanie dostali po żółtej kartce. Po meczu fani mogli zastanawiać się co dalej ze zdrowiem Szczęsnego przed meczem z Walią.

Reprezentacja Polski została wygwizdana na PGE Narodowym! Mamy reakcje Michniewicza, nawet nie jest zdziwiony!

Jan Tomaszewski grzmi po porażce Polaków: Krew mnie zalewa

Z głową Szczęsnego w porządku. Na ręce zostały ślady

Portal Sport.pl przekazywał, że Szczęsny odczuwał wcześniej ból głowy po starciu z Holendrem, ale ten już minął. Z ręką miało też nie być najgorzej, ale gorzej brzmiące informacje przekazał Przemysław Langier z goal.pl. - Dziś na boisku trenują tylko ci, którzy nie grali z Holandią. Po wczoraj poobijany jest Szymański, a Szczęsny ma dziury w ręce po starciu z Weghorstem - przekazał na Twitterze dziennikarz.

Czesław Michniewicz zwolniony po Polska - Holandia? To byłby wstrząs! Jan Tomaszewski mówi, że to ostatni moment

Miejmy nadzieję, że do niedzieli Szczęsny będzie gotowy do gry. Wówczas zmierzymy się z Walijczykami w walce o 3. miejsce w grupie Ligi Narodów, które da nam utrzymanie w Dywizji A. Polacy potrzebują minimum remisu, aby znaleźć się nad Walijczykami. Zapowiada się więc bardzo emocjonujące starcie.

Zobacz najlepsze memy po meczu Polska - Holandia! Kliknij w galerię poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze