Robert Lewandowski

i

Autor: Tomasz Golla / Super Express Robert Lewandowski

Sebastian Mila po wyborach Złotej Piłki. Co za słowa o Robercie Lewandowskim!

2021-11-29 23:26

Było naprawdę blisko, ale to jednak Leo Messi sięgnął po Złotą Piłkę magazynu France Football. Drugi w tym zestawieniu był Robert Lewandowski, który stracił do Argentyńczyka tylko 33 punkty. Wyniki gali w Paryżu skomentował Sebastian Mila i padły także słowa o Robercie Lewandowskim.

Poznaliśmy już najważniejsze rozstrzygnięcia w plebiscycie "France Football". Po raz siódmy wygrał Leo Messi, ale wielu komentatorów uważa, że Robert Lewandowski został skrzywdzony. Polak odebrał tylko nagrodę na najlepszego napastnika za 2021 rok. Strzelił bowiem najwięcej goli na świecie. Jego dorobek to 64 bramki w 54 występach. Pod wrażeniem dokonań asa Bayernu Monachium i polskiej kadry jest Sebastian Mila. Były reprezentant Polski zamieścił wpis na Twitterze. - Duma i podziw dla Roberta Lewandowskiego za to jak pięknie rozsławia Polskę na świecie - napisał były kadrowicz w mediach społecznościowych. - Grać z tobą w jednej drużynie to był zaszczyt. Jesteś drogowskazem dla Wielu młodych piłkarzy, którzy marzą o tak pięknej karierze. Kibicuje ci kumplu, jesteś Wielki - zaznaczył Sebastian Mila.

Leo Messi po wygraniu Złotej Piłki zwrócił się bezpośrednio do Roberta Lewandowskiego! Co za słowa

Sonda
Czy Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę za rok 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze