Sensacyjnie doniesienia o Mattym Cashu! Paulo Sousa ma tajny plan, będzie zaskoczenie?

2021-10-21 15:51
Matty Cash
Autor: AP Matty Cash

Matty Cash to piłkarz, który w ostatnim czasie budzi bardzo duże zainteresowanie polskich kibiców. Wszystko za sprawą jego możliwych występów w reprezentacji Polski. Sprawa z każdym tygodniem nabiera tempa i wiele wskazuje na to, że gdy tylko Anglik dostanie polski paszport, dostanie szansę od Paulo Sousy. Co ciekawe, Portugalczyk ma specjalny plan na obrońcę Aston Villi.

Matty Cash starania o polski paszport zaczął już jakiś czas temu. Proces taki trwa zazwyczaj kilka tygodni. Anglik polskie obywatelstwo może uzyskać dzięki temu, że jego mama jest z kraju nad Wisłą. Cel piłkarza jest w zasadzie jasny. Jego celem są występy w biało-czerwonej reprezentacji. Temat ten w środowisku piłkarskim budzi spore kontrowersje.

Młodzieżowy reprezentant Polski zachwyca Hiszpanii. Błyśnie też u Paulo Sousy?

Matty Cash w kadrze już w listopadzie? Sensacyjne doniesienia

Nie wszystkim podoba się, że Anglik mógłby zasilić szeregi reprezentacji. Wielu pamięta bowiem czasy "farbowanych lisów" i przykrych sytuacji z nimi związanych. Paulo Sousa wydaje się jednak przekonany do Casha. Świadczyć może o tym fakt, że selekcjoner polskiej kadry wybiera się na mecz Arsenal - Aston Villa, który odbędzie się w piątek.

Arkadiusz Milik nie zamierzał tego ukrywać. Szczere słowa o stanie zdrowia, długa droga przed Polakiem

W dodatku Portugalczyk z Cashem indywidualnie ma się spotkać w sobotę. Pierwotnie wydawało się, że obrońca w kadrze zadebiutować powinien w marcu. Okazuje się, że cały proces może zostać przyspieszony, a Sousa ma plan na wcześniejsze powołanie Casha. Jak donosi portal SportoweFakty WP, Anglik na liście powołanych może znaleźć się już w listopadzie.

Sonda
Czy Matty Cash przydałby się reprezentacji Polski?

Sousa chciałby powołać Casha w listopadzie. Czy to możliwe?

Z logicznego punktu widzenia wydawałoby się to rozsądnym posunięciem, gdyż Sousa bardzo dużo ryzykowałby wystawiając Casha w meczach barażowych do mistrzostw świata. Obrońca do kadry wszedłby z marszu i ewentualne błędy wynikające z braku zgrania, mogłyby przesądzić o losach reprezentacji.

Ponadto Cash miałby czas na "oswojenie" się z całą atmosferą panującą wokół kadry. Według informacji portalu dokumenty z potwierdzeniem polskiego obywatelstwa piłkarza są u wojewody mazowieckiego. Od jego decyzji zależy teraz, czy Sousa będzie mógł skorzystać z Casha już za parę tygodni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze