Tenisowe popisy selekcjonera

Czesław Michniewicz z wywalonym językiem wylewa litry potu! Ostre treningi przed mundialem jak Iga Świątek

2022-10-27 5:22

Precyzyjny serwis, kąśliwy forhend, elegancki jednoręczny bekhend... Czesław Michniewicz (52 l.) chudnie w oczach, wylewając litry potu na tenisowym korcie. Niespełna miesiąc przed mundialem selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski błysnął formą z rakietą w ręku. Te ZDJĘCIA PAPARAZZI to prawdziwy hit. Zobaczcie jak Michniewicz próbuje naśladować Igę Świątek.

Czesław Michniewicz przez ostatnie miesiące pozbył się zbędnych kilogramów, a jego coraz smuklejsza sylwetka to efekt nie tylko zdrowszej diety. Selekcjoner uprawia dużo sportu, m.in. jeżdżąc na rowerze, a jedną z jego ulubionych dyscyplin jest tenis. Mundial w Katarze coraz bliżej, więc sprawdziliśmy, czy forma sternika naszej reprezentacji przez cały czas rośnie. I byliśmy zbudowani tym, co zobaczyliśmy na jednym z trójmiejskich kortów. Trener radził sobie na mączce świetnie.

„Starszy pan z »paletkom«. Iga Świątek, konkurencja nie śpi” – takim słowami Michniewicz zaczepił niedawno na Instagramie liderkę rankingu WTA, dzieląc się z kibicami zdjęciem z kortu i nawiązując do popularnych memów. Z jednoręcznym bekhendem selekcjonerowi tenisową techniką bliżej jednak do legendarnego Rogera Federera niż do polskiej dominatorki. Ważne, że bierze przykład z najlepszych...

Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!

Świetni na boisku i jeszcze lepsi w interesach?

Włącz podcast i poznaj biznesy największych polskich sportowców!

Listen to "Biznesy sportowców. Kto się dorobił milionów, kto spadł na dno?" on Spreaker.
Najnowsze