Fernando Santos

i

Autor: AP PHOTO Fernando Santos

Te słowa piłkarze powinni wziąć sobie do serca!

Tego Fernando Santos będzie wymagał od piłkarzy. Wskazał trzy kluczowe cechy, bez nich nie będzie powołania?

2023-01-25 11:00

Fernando Santos udzielił bardzo ważnej wypowiedzi w rozmowie z "Polsatem Sport". Nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji wskazał, jakie cechy będzie musiał mieć piłkarz, jeśli chce występować w reprezentacji Polski pod jego kierownictwem. Zwrócił uwagę na trzy, kluczowe punkty.

Fernando Santos postanowił udzielić niezwykle ważmnej wypowiedzi "Polsatowi Sport". Nowy selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski powiedział, jakimi cechami powinni odznaczać się piłkarze jego drużyny narodowej. Czy ktoś, kto nie spełni tych kryteriów będzie miał szansę gry w drużynie narodowej?

Fernando Santos wskazał trzy kluczowe cechy dla piłkarzy reprezentacji Polski. Właśnie takich graczy szuka

Portugalczyk w rozmowie z "Polsatem Sport" stwierdził, że ma swoją listę cech, która decydować będzie o powołaniach do piłkarskiej reprezentacji Polski. Jak wskazuje szkoleniowiec, będą to rzeczy związane z jakością taktyczną, piłkarską i mentalną i właśnie takich graczy on i jego sztab będą poszukiwać.

- Ja i  moi obserwatorzy będziemy śledzić polską ligę. Powołania nie są zamknięte. Zawodnicy, których wybiorę, muszą mieć trzy ważne cechy: jakość taktyczną, piłkarską i mentalną. Muszę zobaczyć, jacy zawodnicy mogą się przydać tej reprezentacji - przyznał nowy trener reprezentacji Polski w piłkę nożną.

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze