Tego nie napijesz się w restauracji Milika! Sensacja, wiele osób będzie zawiedzionych

2021-10-27 10:24
Arkadiusz Milik
Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik jest dumnym właścicielem restauracji Foot&Ball w Katowicach, która cieszy się olbrzymią popularnością i zbiera bardzo dobre oceny. Mimo wspaniałości, jakie możemy znaleźć w karcie restauracyjnej i barowej, wiele osób będzie zaskoczonych faktem, że nie w knajpie nie może się napić dość popularnego trunku. Będzie zadziwieni!

Arkadiusz Milik od lat może poszczycić się władaniem jedną z najbardziej popularnych restauracji w Katowicach. Lokal Foot&Ball zgarnia bardzo dobre recenzje i jest chwalony za dobre dania i wspaniałe drinki. Mimo wielu wspaniałości, w karcie nie znajdziemy popularnego trunku, który w wielu innych lokalach jest pozycją obowiązkową.

Poznaliśmy intymną tajemnicę rodziny Matty'ego Casha. O wszystkim opowiedzieli. Nie zamierzali tego ukrywać

Tego nie napijesz się w restauracji Milika. Możecie być zdziwieni

Okazuje się, że trunkiem, którego nie znajdziemy w restauracji Milika, jest czysta wódka. W karcie znajdziemy co prawda piwa, szampany, wina musujące, ale mocniejszego alkoholu w karcie nie uświadczymy. Trzeba przyznać, że może to być wyjątkowo zaskakujące, zważając na fakt, że już, chociażby u Roberta Lewandowskiego można kosztować tego rodzaju alkoholu. Jedyną opcją, aby móc poczuć aromat wódki jest zamówienie jednego z koktajli dostępnych w karcie restauracji, w którego skład wchodzi także kokos, ananas i soda. 

Nie uwierzycie, czym zajmuje się córka Piotra Żyły. Justyna wszystko zdradziła, nie mogła ukryć dumy

Aby zobaczyć, co podaje w swojej restauracji Robert Lewandowski i ile trzeba zapłacić za przysmaki sygnowane nazwiskiem kapitana reprezentacji Polski, przejdź do galerii poniżej.

Czego napijemy się u Milika? Wybór jest ogromny

Restauracja Arkadiusza Milika w propozycjach barowych chwali się świetnym wyborem koktajli, win, piw i szampanów. Wśród napojów bezalkoholowych wielką uwagę przyciągają kawy i herbaty, szczególnie, że karta zaznacza, aby pytać obsługi lokalu o dostępne smaki i mieszanki, a więc można domyślać się, że znajdziemy ich u Milika bardzo dużo. Trzeba przyznać, że piłkarz Olympique Marsylia ma się czym szczycić.

Sonda
Czy pójdziesz do restauracji Arkadiusza Milika?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze